فهرست
بیت‌آشور از پرواز برزیل جا می‌ماند؟!
بیت‌آشور از پرواز برزیل جا می‌ماند؟!

بیت‌آشور از پرواز برزیل جا می‌ماند؟!

 آی اسپورت -  شاید حق با کی‌روش باشد و با رفتن امید نمازی از کادرفنی تیم‌ملی آب از آب تکان نخورد اما شایعه شده یک نفر از این فعل و انفعال ضرر می‌بیند و این متضرر احتمالی کسی نیست جز استیون بیت‌آشور.

 در روزهایی که کارلوس کی‌روش برای بالا بردن تجربه بین‌المللی و تحرک تیم‌ملی، کشور به کشور دنبال فوتبالیست‌های دورگه ایرانی می‌گشت تا مجموعه تحت اختیارش را به یک تیم منسجم تبدیل کند و کلاس فوتبال ملی ما را بالا ببرد، امید نمازی که آن زمان تنها ایرانی امین کی‌روش در مسائل فنی بود، استیون بیت‌آشور را از لیگ امریکا به کی‌روش معرفی کرد.

 سرمربی تیم‌ملی که تمام دورگه‌ها را خودش دیده و پسندیده بود، این بار به سلیقه دستیارش احترام گذاشت و بیت‌آشور را به اردو فرا خواند اما حالا که دیگر خبری از نمازی نیست، شاید بیت‌آشور نتواند بدون حامی از رقابت با خسرو حیدری و حسین ماهینی سربلند بیرون بیاید و به جام‌جهانی برود.

 بیت‌آشور این وسط یک اشتباه استراتژیک هم مرتکب شده و چوب حراج به بخت خود زده است. او به لیگ کانادا رفته و بازی در یک لیگ معمولی چیزی نیست که کی‌روش از دورگه‌ها توقع داشته باشد.

 روزی که بیت‌آشور برای اولین بار به تیم‌ملی دعوت شده، چند ملی‌پوش به شوخی به حسین ماهینی گفتند حالا که استیون آمده، از میان تو و خسور حیدری یک نفر جام‌جهانی را از دست می‌دهد. ماهینی هم با همان شوخ‌طبعی ویژه جنوبی‌ها جواب داد؛ خدا را چه دیدید شاید بعد از استیون، استوارت هم به تهران بیاید و من و خسرو هر دو برویم قاطی باقالی‌ها!

 البته که خبری از استوارت نشد و حالا خود استیون هم جایگاه محکمی در تیم‌ملی ندارد.

     
آی اسپورت
2014-03-03 09:57:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر