فهرست

بوفون: یووه با خوش شانسی توانست میلان را شکست دهد

جیانلویجی بوفون گفت که یووه با خوش شانسی توانسته 2-0 میلان را شکست دهد ولی تیمش را به خاطر نتایج خوب در حالی که تحت فشار هستند، ستود.

وی دیشب با 9 سیو خوب توانست دروازه ی تیمش را بسته نگه دارد که از مهم‌ترین این موقعیت ها می‌توان به  موقعیت کاکا و مونتولیوو اشاره کرد.

مدعی اصلی قهرمانی ایتالیا قبل از پایان نیمه ی اول بر خلاف جریان بازی با گل فرناندو یورنته پیش افتاد و گل زیبای تبس نیز خیال آنها را از بابت پیروزی راحت کرد.

این نتیجه باعث شد تعداد بازیهای بدون شکست یووه به عدد 18 برسد و آنها را به سومین اسکودتوی متوالی امیدوارتر کرد.

دروازه بان با سابقه ی بیانکونری ها معتقد است که شانس و اقبال آنها در نتیجه نگرفتن میلان از بازی خوبش نقش داشته ولی از بازی خوب یاران خودش نیز راضی است.

وی در مصاحبه با SKY Sport گفت: "کار تیم ما در دوام آوردن تحت فشار سنگینی که برماست ستودنی است، ولی کمی شانس نیز دخیل بود.

اگر برای مقابله با میلان به سن سیرو بیایید،بنابراین شما هیچگاه شانس اول پیروزی نیستید وهر دو تیم نمی‌خواهند شکست بخورند.اولین بار است که تحت هدایت کنته، اینجا پیروز شده ایم.

همچنین چهارمین کلین شیت من نیز بسیار مهم بود. دفاع ما بسیار عالی کار کرده و همچنین مهاجمان نیز به خوبی به آنها کمک می‌کنند."

بوفون با وجود اختلاف نسبتا زیادی که تیمش با تیم دوم لیگ دارد، به هم تیمی هایش هشدار داد که هنوز هیچ چیز قطعی نیست و باید تا آخر ماه جاری نتایج خوبی کسب کنند.

وی گفت: "این 3 امتیاز بسیار مهم بود ولی ما باید با احتیاط پیش برویم.هنوز چیزی قطعی نشده و رم یک رقیب بسیار قوی است که در رقابت دیگری به جز سری آ حضور ندارد که این یک فاکتور و مسائله ی بسیار مهم است."

     
آی اسپورت
2014-03-03 10:06:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر