فهرست
آندو: در بازی الشباب مصدوم شدم اما نمی‌شد بیرون بیایم
آندو: در بازی الشباب مصدوم شدم اما نمی‌شد بیرون بیایم

آندو: در بازی الشباب مصدوم شدم اما نمی‌شد بیرون بیایم

آی‌اسپورت ـ مصدومیت آندرانیک تیموریان بدترین خبر برای استقلالی‌هاست. سامورایی که از دیروز در تمرینات تیم ملی حاضر نشد اعلام کرده است مصدومیت دستش مربوط به بازی الشباب است. مسابقه‌ای که استقلال در آن با یک گل مغلوب حریف عربستانی شد. این در حالی است که استقلالی‌ها عقیده دارند با توجه به حضور فعال آندو در 3 روز اول تمرینات تیم ملی او یقینا در اردوی تیم ملی مصدوم شده است. با این حال هر چه که باشد این ستاره بی‌جانشین استقلال و تیم ملی سه، چهار هفته‌ای شانس حضور در میادین را از دست خواهد داد که این مسئله بخصوص برای استقلال گران تمام می‌شود چرا که آنها بازی‌های حساسی در لیگ قهرمانان آسیا  دارند و آندو هم یک بازیکن بی‌جانشین در ترکیب آبی‌هاست. تیموریان در این‌باره می‌گوید: 

 «دستم دوباره شکسته؛ همان دستی که تو بازی با کره جنوبی شکست این بار جلوی الشباب ضربه خورد. تو دستم پلاتین بود و از سرپیچ ششم ترک برداشته. دکتر گفت خطرناک است و باید جراحی شود تا بعدا دردسر برایم درست نشود. همین باعث شد تا بستری شوم و پلاتین قبلی را دربیاورند و پلاتین بلندتری جایش بگذارند.»
آندو کامل همه چیز را توضیح می‌دهد تا ابهامات درباره مصدوم شدن او در اردوی تیم ملی برطرف شود. متوجه شدیم که این آسیب‌دیدگی به بازی با الشباب مربوط است.حالا چقدر زمان می‌برد تا هافبک میانی استقلال و تیم ملی به مستطیل سبز بازگردد و دوباره پا به توپ شود؟ آندو به نقل از پزشکان می‌گوید: «گفتند 3 هفته باید استراحت کنم. خیلی ناراحتم که در بدترین شرایط ممکن آسیب دیدم.از طرفی اردوی تیم ملی شروع شده بود و از طرف دیگر با استقلال در کورس قهرمانی هستیم و جام باشگاه‌های آسیا را هم پیش‌رو داریم. خیلی برای امیرخان ناراحت شدم.»
آندو در ادامه به ملاقات قلعه‌نویی اشاره می‌کند. ظاهرا سرمربی استقلال دیروز به بیمارستان آتیه رفته بود تا جویای حال بازیکن کلیدی تیمش باشد. آندو درخصوص صحبت‌هایی که با سرمربی استقلال داشته می‌گوید: «امیرخان بعد از تمرین استقلال به ملاقاتم آمد. به او گفتم خیلی برای شما ناراحتم چون در این شرایط حساس باید استقلال را تنها بگذارم. ببخشید که در این شرایط نمی‌توانم کنارتان باشم. قلعه‌نویی هم در جواب گفت که سلامتی تو از هر چیزی مهم‌تر است. باید خوب استراحت کنی و با سلامتی کامل به فوتبال برگردی. نگران آسیب‌دیدگی نباش و امیدوارم هر چه زودتر دوباره کنار ما باشی.»

     
آی اسپورت
2014-03-03 10:51:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر