فهرست
نکته روز: تونی، دلیلِ دلیر برای جدایی از تراکتور
نکته روز: تونی، دلیلِ دلیر برای جدایی از تراکتور

نکته روز: تونی، دلیلِ دلیر برای جدایی از تراکتور

آی اسپورت- حضور تونی روی نیمکتِ تراکتورسازی از هفته نوزدهم لیگ چهاردهم، نتایج این باشگاه در رقابت های لیگ را بهتر کرد و هواداران را نیز راضی نگه داشت. در بین تراکتوری ها اما برای یک نفر، این تغییر ابدا خوش یمن نبود. محسن دلیر که در تیمِ رسول خطیبی یک ستاره تمام عیار به شمار می رفت و با به ثمر رساندن گل های تماشایی، توانسته بود به لیست کارلوس کی روش سختگیر نیز برسد، با تغییر سیستم تراکتور بعد از ورودِ تونی، تبدیل به یک نیمکت نشین محض در این تیم شد.


دلیر تقریبا در همه هفته های حضور خطیبی بازیکن فیکس تراکتورسازی بود. او از زمان ورود تونی اما 5 هفته متوالی اصلا برای تیم بازی نکرد و در 6 مسابقه بعدی، مجموعا 31 دقیقه رای قرمزها به میدان رفت و جالب اینکه در همین دقایق کوتاه، یک گل نیز برای تراکتور به ثمر رساند. مهره محبوب نیم فصل اول تراکتورچی ها، حالا سربازی اش در این باشگاه را به پایان رسانده و قصد دارد بار دیگر به گسترش برگردد. دلیر در صورت بقای تونی در تراکتور، قطعا جدا خواهد شد و طبعا مدیران باشگاه نیز بین تونی و او، مربی پرتغالی را ترجیح می دهند.

کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-07 15:25:14
نظر دهید

۴ نظر
یوسف
يكشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۳۶
این آقا یادش رفته چه گندی زده بود که خود رسول فرستادش پادگان!
تی تی
يكشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۷
دلیر بازیکن خوبی هستش ولی یکم کم کاری کرد و تونی دلیرو از ترکیب خارج کرد ، رسولم یه بار دلیرو به خاطر کم کاری بیرون گذاشت. دلیر باید زیاد تلاش کنه .
آنتی مانقود
يكشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۴۸
اولا-درزمان جلالی هم او درتمام فصل،نیمکت نشین بودودرعرض یکسال سه دقیقه بازی کرد.جلالی دراینمورد گفت که علاوه برضعف فنی،دلیرمسائلی ! دارد که صلاح نیست بگویم!
ثانیا-خطیبی در4بازی آخر به اوبازی نداد وجز، لیست معروف پادگان بود!
.ثالث-هواداران هم از خطیبی وهم از تونی خواستندکه اورااخراج کنند! کسیکه به ملت خودتوهین کند،بمیرد بهتراست!
-
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۶
آقای دلیر فصل خوشی رو در سایر تیم ها داشته باشه انشاله ، تراختور نیازی به او و حواشی او نداره !!
گووووله گوووووله :)‌
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر