فهرست
کابوس خودروها برای بازیکنان پرسپولیس
کابوس خودروها برای بازیکنان پرسپولیس

کابوس خودروها برای بازیکنان پرسپولیس

آی‌اسپورت ـ بازیکنان پرسپولیس دغدغه افزون بر همه بازیکنان لیگ برتری دارد، دغدغه جنسی که به جای بخشی از قرارداد آن را از باشگاه پرسپولیس دریافت کرده‌اند و حالا باید منتظر بمانند تا سرنوشت این مایملک بی‌صاحب روشن بشود. آغاز مشکل پرسپولیسی‌ها مربوط به زمانی است که محمد رویانیان تازه این باشگاه جدا شده بود. زمانی که همه بازیکنان در پایان بازی با سپاهان یکصدا از خودروهایی گفتند که سند ندارد و تکلیفش مشخص نیست، خودروهایی مربوط به شرکت توان خودور که حالا یک پای دردسر پرسپولیسی‌هاست.
فرمول رویانیان برای دریافت خودرو از این موسسه به این شکل بوده که رویانیان خودروها را به جای پول نقد به بازیکنان داده تا بعدا خود شخصا با شرکت توان خودرو این بدهی را استمهال کند. اما با برکناری او از سمت مدیریت این بدهی بردوش مدیریت جدید و  البته بازیکنان افتاده است. بازیکنانی که غالبا خودرو دریافتی را فروخته‌اند اما حالا با پاس نشدن چک‌های سعید شیرینی بیم دارند خودرو ازشان پس گرفته شود که این به معنای لزوم پس دادن وجه خودرو به خریدار است و البته ضرر تازه‌ای برای بازیکنان پرسپولیس. در واقع آنها مبالغی از 100 تا 300 میلیون را باید به خریدار خودروهایشان بازگردانند و این عدد کمی نیست. جالب اینکه با برکناری رویانیان در باشگاه هم کسی مسئولیت این موضوع را برعهده نمی‌گیرد.
امروز مدیرعامل شرکت توان خودرو در مصاحبه با روزنامه ایران ورزشی اعلام کرده تا پایان لیگ برتر کاری با بازیکنان و موضوع چک‌های نقد نشده ندارد اما بدون تردید به محض اتمام لیگ در پی بازگردانند سندها خواهد بود، این یک تهدید مودبانه از سوی کسی است که ادعا می‌کند پرسپولیسی است اما نمی‌تواند بعد از معامله کردن 10 خودرو نسبت به عدم دریافت مبالغ آنها بی‌تفاوت باشد.
محمد رویانیان که امروز بیرون از مجموعه پرسپولیس نشسته است عملا مسئولیت در این زمینه ندارد اگرچه امیدواری وزارت ورزش به چک‌های سعید شیرینی است که حالا با توجه به گفته مدیرعامل توان خودرو مبلغی نزدیک به 2میلیارد تومان را امضا کرده است. چک‌هایی که در اختیار  مدیرعامل توان خودروست، به امید اینکه بتواند از این راه دست به کاری بزند. 
     
آی اسپورت
2014-03-03 10:54:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر