فهرست
بازگشت شور و نشاط به تیم ملی
بازگشت شور و نشاط به تیم ملی

بازگشت شور و نشاط به تیم ملی

آی‌اسپورت ـ در شرایطی که اسکلت اصلی تیم ملی برای جام جهانی 2014 در حضور 90درصد مشخص شده است، بازی رسمی امروز مقابل کویت فرصتی برای جوان های تیم ملی است تا شاید دل از کارلوس کی‌روش ببرد.
سرمربی تیم ملی ایران که دیروز اعلام کرد از بازیکنان جوان‌تر استفاده می‌کند امروز به چهره‌هایی میدان خواهد داد که همواره نزدیک به استانداردهای مورد نظر او به عنوان بازیکنان تیم ملی را داشته‌اند اما در سطح صددرصد ظاهر نشده‌اند. کی‌روش با توجه به روش ماتریسی این بازیکنان را لیست کرده تا از آنها در موقعیت مناسب استفاده کند، موقعیتی شبیه به روزی مثل امروز که یک بازی آسان در انتظار تیم ملی فوتبال ایران قرار دارد و بازیکنان بدون فشار می‌توانند بازی‌شان را در زمین انجام بدهند. بختیار رحمانی، مهرداد جماعتی، حامد لک، رضا حقیقی، پیام صادقیان، علی کریمی و ... از چهره‌هایی هستند که همواره بحث حضورشان در تیم ملی وجود داشته است، به علاوه بازیکنانی مثل احمد آل‌نعمه، قاسم حدادی‌فر  و البته رضا نوروزی ...
این بازیکنان با توجه به آغاز هر چه سریع‌تر بازی‌های دوستانه مهم تیم ملی باید در ورزشگاه انقلاب کرج خودی نشان بدهند والا احتمال کمی وجود دارد تا فرصت دیگری نصیبشان بشود.
به هر حال به خاطر داشته باشید کی‌روش مربی احساساتی نیست و خیلی واقع‌بینانه‌تر به بازیکنان ملی نگاه می‌کند. 
     
آی اسپورت
2014-03-03 10:56:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر