فهرست
دیسلایک: رفتارِ ناخوشایندِ پرسپولیس با پدیده‌اش
دیسلایک: رفتارِ ناخوشایندِ پرسپولیس با پدیده‌اش

دیسلایک: رفتارِ ناخوشایندِ پرسپولیس با پدیده‌اش

آی اسپورت- در آغازِ فصل، هوادارها هنوز اسمِ هافبک تازه وارد تیم شان از لیگِ یک را بلد نبودند اما فقط دو هفته طول کشید تا علی دایی، تحت تاثیر تمرین های احمد نوراللهی قرار بگیرد و به عنوان بازیکن ثابت جدال سخت با فولاد در اهواز به او اعتماد کند. احمد در 7 بازی بعدی تنها یک مسابقه را از دست داد و همچنان مورد اعتماد دایی قرار داشت. به نظر می رسید اخراج دایی، جایگاه بازیکن کشف شده توسط او را با خطر مواجه کند اما احمد در تیم درخشان هم فیکس بود و خیلی زود، تحسین درخشان را برانگیخت و به لیست کی روش نیز دعوت شد. هر چند که مصدومیت، شانس ملی پوش ماندن را از او گرفت.


نوراللهی جوان در این فصل، کارهای زیادی برای پرسپولیس انجام داده اما باشگاه بعد از مصدومیتِ او، این بازیکن را تنها گذاشته تا تلخی های حضور در پرسپولیس را به او نشان بدهد. آن ها نوراللهی را به عنوان یکی از ارزان ترین خریدهای شان در اختیار دارند اما او را وادار کرده اند هزینه های درمانش را خودش بپردازد. از باشگاه تنها خوردبین در جریان عمل او حاضر بوده و از همه بازیکنان نیز تنها مهدی طارمی به عیادت او آماده است.


دیر یا زود، احتمالا نوراللهی نیز از جمع قرمزها جدا می شود و به پیشنهاد یکی از باشگاه های متمول ایرانی پاسخ مثبت می دهد. همان روزها احتمالا هواداران پرسپولیس از روی سکو به او اسکناس نشان خواهند داد و از یاد خواهند برد که باشگاه توی کدام بخش از تاریخ،پدیده اش را با مصدومیت تنها گذاشته است.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-07 17:20:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر