فهرست
تیموریان گزینه سرمربی‌گری استقلال را رد کرد
تیموریان گزینه سرمربی‌گری استقلال را رد کرد

تیموریان گزینه سرمربی‌گری استقلال را رد کرد

آی اسپورت- بعد از اتفاقات پایان فصل و قطع همکاری باشگاه استقلال با امیر قلعه نویی، بهرام افشارزاده مدیرعامل این باشگاه به کمیته فنی دستور داد تا برای انتخاب سرمربی فصل آینده این باشگاه تشکیل جلسه داده و نام چند گزینه منتخب خود را به وی اعلام کنند. از میان گزینه‌های مختلف استیو سیموندی فرانسوی گزینه نهایی کمیته فنی بود که البته خیلی زود رسانه ای شد. گزینه ای که البته روزمه قابل توجهی ندارد و در حال حاضر در یک باشگاه کوچک در فلسطین مربیگری می کند!
سیموندی مدتی هم در تیم های حاشیه خلیج فارس مربیگری کرده که مهمترین تیم آن الخریطیات قطر بود. تیمی که آندرانیک تیموریان هافبک سابق استقلال یک فصل در ان بازی کرده و جالب اینکه این فصل در زمان حضور سیموندی فرانسوی بود. بنابراین اعضای کمیته فنی بعد از اجماع روی نام این فرانسوی تصمیم گرفتند تا درباره این مربی از آندو استعلام کنند.
بنابراین یکی از اعضا با هافبک تراکتور که در حال حاضر در اردوی تیم ملی حضور دارد، تماس گرفت و درباره سیموندی از او پرسید اما پاسخ آندو بسیار عجیب و غیرمنتظره بود.تیموریان تاکید کرد که سیموندی از لحاظ فنی مربی بسیار ضعیفی است و اصلا مناسب استقلال نیست. تیموریان حتی مدعی شد که مربیان داخلی لیگ برتر از سیموندی مربی بهتری هستند!
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-06-07 19:32:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر