فهرست
پشت پرده سفر لوتار ماتئوس به تهران/ پشت پرده‌ای نیست!
پشت پرده سفر لوتار ماتئوس به تهران/ پشت پرده‌ای نیست!

پشت پرده سفر لوتار ماتئوس به تهران/ پشت پرده‌ای نیست!

آی‌اسپورت ـ رسانه‌های ورزشی ایران خیلی زودتر از حد ممکن به اخبار منتشر شده واکنش نشان می‌دهند. از زمان انتشار خبر حضور لوتار ماتئوس در ایران، اخبار مختلفی درباره دلایل این سفر منتشر شده است.
ماتئوس یک چهره بین‌المللی و یک فوتبالیست درجه یک بود که با وجود همه بزرگی توفیقی در مربیگری به دست نیاورده. ماتئوس با نام بزرگ خود در تیم‌های ملی و باشگاه‌های مختلفی مربیگری کرده اما هرگز جایی در بین مربیان درجه اول فوتبال دنیا برای خود به دست نیاورده است که البته در دنیای فوتبال این موضوع عجیبی نیست. اما حضور ماتئوس در ایران به زمانی برمی‌گردد که تهیه‌کننده برنامه ورزش از نگاه دو تصمیم به دعوت از یک چهره سرشناس به ایران گرفت. آنها روی گزینه‌های مختلفی نظر داشتند که می‌شود به اولیور کان و خوزه ماریو گوتی هم اشاره کرد. اما در بین همه چهره‌ها در نهایت ماتئوس برای سفر به ایران دردسر کمتری داشت. تهیه‌کننده این برنامه مبلغ مورد نظر ماتئوس را به حساب او ریخته تا این بازیکنان سابق تیم ملی آلمان 48 ساعت در تهران باشد. اما نکته اینجاست که هر روز شایعات مختلفی در مورد حضور ماتئوس به گوش می‌رسد و رسانه‌ها در مورد احتمال حضور او در تیم‌های مختلف ملی گمانه‌زنی می‌کنند. هم نشریات آلمانی و هم رسانه‌های ایرانی؛ پست‌هایی هم که برای ماتئوس در نظر گرفته شده مربیگری تیم ملی و سرمربیگری تیم ملی امید است که البته هیچ کدام صحت ندارند و تنها به بار خبری این سفر اضافه می‌کنند.
البته لوتار چهره مهمی در فوتبال دنیاست و بدون تردید حضورش در ایران توجهات بسیاری را به خود جلب خواهد کرد اما بد نیست بدانید این سفر پشت پرده خاصی ندارد  حتی اگر تهیه‌کننده برنامه و شخص ماتئوس از این خبرسازی راضی باشد. 
     
آی اسپورت
2014-03-03 11:23:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر