فهرست
دوست دادکان مدیرعامل جدید استقلال؟
دوست دادکان مدیرعامل جدید استقلال؟

دوست دادکان مدیرعامل جدید استقلال؟

آی اسپورت - اگر چه بهرام افشارزاده در مصاحبه امروزش با رادیو ورزش اعلام کرده تا زمانی که وزارت ورزش هیات مدیره جدید باشگاه را معرفی کند در سمت خود به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال مشغول به کار است و به هیچ وجه از کار باشگاه دست نکشیده اما شایعاتی درباره جانشین او به گوش می رسد.
در تازه ترین گمانه زنی درباره مدیرعامل جدید استقلال، نام محمدرضا پهلوان مطرح شده. مردی که دوستی دیرینه ای با محمد دادکان دارد و در زمان حضور او در فدراسیون فوتبال سمت دبیرکلی را به عهده داشت. پهلوان با دادکان به دانشگاه آزاد هم رفت و آنجا مدیرکل ورزش قهرمانی و همگانی شد. خبرآنلاین نوشته که پیشنهاد نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش، برای مدیرعاملی استقلال کسی نیست جز پهلوان. حالا باید دید این اتفاق می افتد یا نه.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-08 09:13:36
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۴۲
کی و کی قرار هست که جواب ما هواداران را به خاطر انتخاب افشارزاده بدهند؟ افشارزاده با چه دلائلی انتخاب شد ؟از کجا معلوم جایگزین افشارزاده از او بهتر باشد لطفا یکبار شاخص های انتخاب افراد بیان شود؟ ریشه عدم اعتماد و ترس از انتخاب مجموعه استقلال برای پستهای مدیریتی کجاست ؟این تابوی عدم اعتماد به افرادی مانند حسن روشن و دیگر پیشکسوتان کی شکسته خواهد شد؟ از جناب روحانی عزیز خواهش میکنیم نگاهشان به ورزش همانند اقتصاد و امور خارجی با تدبیر باشد؟ کلید جادوئی حسن روحانی گرامی چه زمان قفل ورزش را با انتخاب ----اهل ورزش----باز خواهد کرد ؟ چرا فکر میکنیم اهمیت حوزه ورزش مانند اقتصاد نیست نابسامانی در اقتصاد جیب مردم را اضافه خالی میکند و نابسامانی در ورزش روح و روان مارا----آهای یکی نیست صدای ما را بشنود....................................
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر