فهرست
گزارش: داغ‌ترین ترنسفرِ تابستانی؛ پل پوگبا
گزارش: داغ‌ترین ترنسفرِ تابستانی؛ پل پوگبا

گزارش: داغ‌ترین ترنسفرِ تابستانی؛ پل پوگبا

آی‌اسپورت – داستانِ پوگبا چند وقتی است که مدام به گوش می‌رسد، از برگشتن به منچستر یونایتد تا راهی پاریس شدن و البته مثلِ همیشه رئال و بارسا. حالا به نظر می‌رسد این قصه کم کم به پایانش نزدیک می‌شود و جوابِ این سوالِ بزرگ به زودی آشکار خواهد شد: پوگبا فصل آینده در خطِ میانیِ چه تیمی بازی خواهد کرد؟
قدرت و سرعت و تکنیک و دیدِ بالایِ پوگبا از او هافبکی چندکاره ساخته و سنِ کمش (22) این اجازه را بهش خواهد داد که فعلا به ماجراجویی‌اش ادامه بدهد و چند سال بعد خودش را کامل بشناسد و پستِ واقعی‌اش را پیدا کند. به خاطرِ همین موضوع با بررسی از زوایایِ مختلف به این نتیجه می‌رسیم که پوگبا برایِ تمامِ تیم‌هایِ بزرگِ اروپا می‌تواند بسیار مفید باشد و باعثِ پیشرفتشان شود. فعلا حرف از بارسا است و با توجه به مصاحبه‌یِ پوگبا قبل از فینال و ابرازِ علاقه‌اش برایِ بازی کنارِ مسی، این گزینه منطقی و محتمل به حساب می‌آید. و البته نکته‌یِ دیگری هم که در این ترنسفر باید موردِ توجه قرار بگیرد این است که با توجه به اجرایِ قانونِ بازیِ جوانمردانه‌یِ مالی، تیم‌هایِ زیادی در اروپا نیستند که بتوانند پوگبا را با خیالِ راحت بخرند.
فعلا در آغازِ ترنسفرهایِ تابستانی داستانِ داوید دخئا را داریم و آینده‌یِ مبهمِ رحیم استرلینگ. حتی صحبت‌هایی درباره‌یِ پیوستنِ سرخیو آگرو به رئالِ مادرید هم شنیده می‌شود. شاید تکلیفِ این سه بازیکن قبل از تکلیفِ پوگبا مشخص شود و داستانِ او مثلِ خیلی دیگر از داستان‌هایِ داغِ ترنسفرها به روزهایِ آخر کشیده شود. اما جابجایی چند بازیکنِ نام برده شده در نهایت می‌تواند مثلِ دومینویی تمامِ بزرگان اروپا را تحتِ تاثیر خودش قرار دهد.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-06-08 10:03:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر