فهرست
تیم بدترین‌های دور پنجم جام حذفی جزیره
تیم بدترین‌های دور پنجم جام حذفی جزیره

تیم بدترین‌های دور پنجم جام حذفی جزیره

آی اسپورت- در دور پنجم بازی‌های جام حذفی انگلیس چندین نتایج شوکه کننده وجود داشت، اما این طور هم نبود که بازیکنی عملکرد بد نداشته باشد. در زیر تیم منتخب بدترین‌ها به انتخاب سایت گل را معرفی می‌کنیم.

 برد گوزان/ میدلزبورو

وقتی کریس مگیره ضربه کاشته زد در سمت چپش فضای زیادی را خالی گذاشت و خوش‌شانس بود که گل درست آنتونیو مارتینز مورد قبول واقع نشد.

بن چیلول/ لسترسیتی

او نتوانست به خوبی از پس وظیفه‌اش که مهار شاون کامینگز بود بر بیاید و در نهایت هم او را در محوطه جریمه آزاد گذاشت تا گل دیرهنگام را بزند.

توماس کالاس/ فولام

در دیدار روز یکشنبه او نتوانست مقابل تیم سابقش خوش بدرخشد. اصلا توپ به او نمی‌رسید و باعث شد تیمش هم 3 گل بخورد.

جیک کوپر/ میلوال

اول به خاطر خطا روی زیلر کارت گرفت و کارت زرد دوم را هم به خاطر جدالی که نیاز به آن نبود، با موسی در اوایل نیمه دوم گرفت. حتی وقتی او زمین را ترک کرد اوضاع برای میلوال بهتر شد.

جان فلاناگان/ برنلی

مدافع لیورپول که به طور قرضی در این تیم بازی می‌کند هرگز تماس توپ‌های اولیه مناسب با توپ نداشت و پخش توپش هم فاجعه بود.

احمد موسی/ لسترسیتی

هربار توپ به او می‌رسید به خاطر سرعت بالایش خطرناک به نظر می‌رسید، اما موقعیت‌ها را هدر می‌داد و هیچ ثمری برای تیمش نداشت.

جوی بارتون/ برنلی

او به خوبی نتوانست خط پشت سرش را پوشش دهد و در کل هیچ نکته مثبتی برای تیمش نداشت.

دمارای گری/ لسترسیتی

مثل بسیاری از عملکردهای اخیرش کار با توپش خوب به نظر می‌رسید، اما در آخرین تماس کار را خراب می‌کرد. باید در دادن آخرین پاس‌ها دقت بیشتری می‌کرد.

خسوس ناواس/ منچسترسیتی

او بازیکنی سرعتی است، اما در نهایت برای تیمش مفید نیست. یک شوت نولیتو مهار شد و بعد او می‌توانست گل بزند، اما توپش را مستقیم به سمت مدافعان زد. مثل بیشتر ارسال‌هایش که هدر رفت.

نولیتو/ منچسترسیتی

یک موقعیت استثنایی را از دست داد و چندین بار دیگر هم در جایگیری‌ها اشتباه کرد تا این طور به نظر برسد که اصلا روز او نیست.

آندره گری/ برنلی

اولین تماس با توپ‌هایش ضعیف بود، پاسکاری‌اش ضعیف بود و چند موقعیت مناسب را مقابل تیمی که در هیچ لیگی عضو نبود از دست داد.

منتخب بدترین‌های دور پنجم جام حذفی
منتخب بدترین‌های دور پنجم جام حذفی

۱    
آی اسپورت
2017-02-20 17:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر