فهرست
گزارش رفتار نکونام و برانکو در کمیته انضباطی
گزارش رفتار نکونام و برانکو در کمیته انضباطی

گزارش رفتار نکونام و برانکو در کمیته انضباطی

آی‌اسپورت- داور دیدار پرسپولیس - نساجی مازندران، رفتار سرمربیان این دو تیم را به کمیته انضباطی گزارش کرده است. در جریان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران در چارچوب هفته ششم لیگ برتر، اعتراضات زیادی از سوی سرمربیان دو تیم به خصوص جواد نکونام به داوری صورت گرفت.

رضا کرمانشاهی داور این دیدار هم به خاطر اعتراض‌های بیش از حد، رفتار برانکو و نکونام را به کمیته انضباطی گزارش کرده است. این دیدار در حالی با نتیجه ۲ بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید که یک بازیکن از تیم نساجی هم در دقیقه ۶۳ با گرفتن دومین کارت زرد، از زمین اخراج شد.

 

نود

  ۱  
آی اسپورت
2018-09-14 00:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۳۲
برانکو برای چی؟؟ اون جواد کلنگ بود که با تقلید از اربابش حاشیه و جنگ روانی درست کرد. نکنه توی بازی ایران قطر هم که از زمین اخراج شد و بعدش هم محروم شد برانکو مقصر بود!!؟ این جواد کلنگ ادای کارلوش شغال را درمی آورد و براش دم تکون میداد. ببین میلیونها دلار به یه مربی دلال خارجی میدیم که چی به ما یا بده. حاشیه و جنگ روانی و اعصاب و فوتبال اتوبوسی بحرینی. جواد و کلنگ و دو بازیکن نساجی باید توی این بازی اخراج می شدند و دقیقه سه هم داور پنالتی پرسپولیس را نخواست ببینه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر