فهرست
جنگ روانی برانکو: ما تیم برتریم!
جنگ روانی برانکو: ما تیم برتریم!

جنگ روانی برانکو: ما تیم برتریم!

آی‌اسپورت- باز هم برانکو برای دربی ترکیب تیمش را زودتر از استقلال اعلام کرد. معمولا ترکیب تیم‌های بزرگ زودتر مشخص می‌شود و تیم‌های ضعیف‌تر با توجه به ترکیب دیگر تیم، یک سری تغییرات در چینش بازیکنان‌شان ایجاد می‌کنند. در دربی‌ها و مصاف تیم‌های بزرگ با هم این طور است که دو تیم انقدر صبر می‌کنند تا نزدیک به شروع مسابقه ترکیب را اعلام کنند تا تیم حریف فرصتی برای تغییر در ترکیب نداشته باشد. ولی برانکو معتقد است که پرسپولیس بهترین تیم حال حاضر لیگ برتر است و بقیه تیم‌ها باید با توجه به ترکیب پرسپولیس، برای بازی برنامه بچینند. ترکیب پرسپولیس مشخص است و برانکو هم برای اعلام آن واهمه‌ای ندارد. 

این استراتژی را برانکو برای دربی‌های قبلی که حضور داشت هم پیاده می‌کرد. یک فشار روانی که به حریف بگوید تیمش، تیم بزرگ‌تر میدان است. در این بین فقط یک بار در دربی برگشت سال قبل بود که مظلومی از ظهر و زودتر از پرسپولیس ترکیب تیمش را به رسانه‌ها تحویل داد. ترکیبی که بعد از مشخص شدن بازیکنان پرسپولیس، بارها مورد تغییر قرار گرفت. ولی بعید به نظر می‌رسد سرمربی پرسپولیس تغییری در ترکیب تیمش ایجاد کند. 

۱۸ ۳  
آی اسپورت
2017-02-12 13:30:00
نظر دهید

۳ نظر
آرش
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
در این بین فقط یک بار در دربی برگشت سال قبل بود که مظلومی از ظهر و زودتر از پرسپولیس ترکیب تیمش را به رسانه‌ها تحویل داد. ترکیبی که بعد از مشخص شدن بازیکنان پرسپولیس، بارها مورد تغییر قرار گرفت.
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۳
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۱
آقایون

خانما


پررررررررررسسپولیس سرور استقلاله
۱
حسین
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۸
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر