فهرست
دکه آنلاین: کل کل استقلال و پرسپولیس
دکه آنلاین: کل کل استقلال و پرسپولیس

دکه آنلاین: کل کل استقلال و پرسپولیس

آی اسپورت – کل کل استقلال و پرسپولیس این بار سوژه جدیدی پیدا کرده. داستان اینستاگرام علی کریمی و پست های جنجالی جادوگر. روزنامه های امروز روی جلدشان اشاره ای به این موضوع هم داشتند.


از خبر ورزشی شروع می کنیم که روی جلدش به حمایت بازیکنان استقلال از کریمی پرداخته و اینکه هواداران منتسب به این تیم نباید زیر پست های کریمی از الفاظ منشوری استفاده کنند. تیترهای مهم دیگر خبر ورزشی پشت پرده نیمکت نشینی شهباززاده در استقلال و پیگیری ماجرای پیشنهاد تیم انگلیسی به منصوریان است.

روزنامه پیروزی هنوز از شوک حذف قرمزها از جام حذفی خارج نشده و تیتر یک خود را به نقل قولی از سلطان اختصاص داده که گفته باید از تیم حمایت کرد. آوردن عکس و اظهار نظر کریمی درباره کری اش با استقلالی ها روی جلد هم نشان می دهد که این روزنامه از کری خوانی با رقیب سنتی خوشش می آید.

روزنامه پیروزی
روزنامه پیروزی 13 مهر

حکایت استقلال جوان هم مثل پیروزی است و آنها تیتر یک خود را با دو رنگ آبی و قرمز کار کرده اند تا نشان دهند علاقه خاصی به کل کل دارند. این روزنامه کماکان اصرار دارد که بگوید امید ابراهیمی شانس بازی کردن در تیم ملی را دارد.

روزنامه استقلال جوان
استقلال جوان 13 مهر


روزنامه گل از قول یکی از بازیکنان جوان پرسپولیس مدعی شده که ستاره تیم به بازیکنان جوان پاس نمی دهد. یاد جام جهانی 2006 و علی دایی و دوستان بخیر!

روزنامه گل
روزنامه گل 13 مهر

همشهری ورزشی هم با اشاره به حمله به توریستهای ایرانی در ترکیه از احتمال بازگشت سجاد شهباززاده به استقلال خبر داده است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 13 مهر

 

کد خبر: 9408

 

۲    
آی اسپورت
2016-10-04 10:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر