فهرست
سنگ فولاد و سپیدرود جلوی تاریخ جدید سوپرجام
سنگ فولاد و سپیدرود جلوی تاریخ جدید سوپرجام

سنگ فولاد و سپیدرود جلوی تاریخ جدید سوپرجام

آی اسپورت – احتمال جدیدی که برای تاریخ برگزاری سوپرجام مطرح شده است هم مشکلاتی در پی دارد. در آخرین مذاکرات این احتمال مطرح شده که بازی سوپر جام در تاریخ 4 تیر برگزار شود و پرسپولیس و نفت باز هفته اول‌شان در لیگ را دیرتر برگزار کنند. اما در این صورت باید نظر حریفان این تیم‌ها در هفته اول هم جویا شد. پرسپولیس در هفته اول باید با فولاد خوزستان بازی کند. اگر بازی سوپر جام در تاریخ 4 تیر برگزار شود بازی پرسپولیس فولاد احتمالا باید در تاریخ هفتم یا هشتم تیر برگزار شود. در این صورت ممکن است مشکلاتی برای هفته دوم پیش بیاید.

فولاد در هفته باید با نفت تهران بازی کند. تاریخی که برای این بازی اعلام شده 12 مرداد است که این تاریخ فاصله کمی با بازی اول فولاد دارد. مشخص نیست فولاد با چنین تصمیمی موافقت کند یا نه. از طرفی سپیدرود در هفته اول باید با نفت بازی کند و در هفته دوم میزبان سیاه جامگان باشد. به این ترتیب فاصله بین دو بازی هفته‌های اول و دوم این تیم هم کم می‌شود و باید موافقت این باشگاه هم جلب شود. اتفاقی که نباید به رخ دادنش خوش بین بود.

۲ ۵  
آی اسپورت
2017-07-16 13:36:00
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
مهم نیست مهم اینست که پرسپولیس راضی باشد سپید رود و فولاد را می شود ساکت کرد ولی پرسپولیسی ها را نه ممکنه حتی ریس جمهور هم مواخذه شود توسط پرسپولیسی ها . امسالم جام را بهشون بدهید که هیچ کجا اعتراض نکنند وگرنه پیچ ریس جمهور و سیاسیون پر از اعتراض می گردد
۳ ۲
666666
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۶
تو چرا ترسیدی؟
فرهاد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۳
خیالت راحت استقلالی نیستم که بترسم غیر سرخابی ها بیشمارند 6666 44444 بازم عدد هست گویم ؟
۱
ساسان 4 & 6
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۲
منظورتون 4 مرداد هستش؟؟؟
۱
فرهاد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۳
4 شهریور عزیر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر