فهرست
آیا میلیچ برای استقلال نقشه‌ای کشیده است؟
آیا میلیچ برای استقلال نقشه‌ای کشیده است؟

آیا میلیچ برای استقلال نقشه‌ای کشیده است؟

آی اسپورت - بخشهای مهم گزارش روزنامه جام جم درباره هروویه میلیچ را برایتان انتخاب کردیم. این روزنامه روایتی جدید درباره بازگشت مدافع کروات استقلال به کشورش منتشر کرده است:

خبرهای رسیده از داخل باشگاه استقلال حکایت از آن دارد این بازیکن با ساختن یک داستان دروغین، توانسته پاسپورتش را از کاظم قیم مسؤول روابط بین‌الملل استقلال بگیرد. او با ادعای این‌که به روادیدش در سفارت کرواسی نیاز دارد، آن را به دست آورده و پیش از دربی، اقدام به خرید بلیت کرده است.

میلیچ  قصد داشت در ۳۱ سالگی دو فصل دیگر قراردادش را تمدید کند ولی باشگاه تن به این خواسته نداد. بعد از خروج ناگهانی میلیچ از کشور برای آنها کاملا ثابت شده که این بازیکن قصد داشته سر استقلال کلاه بگذارد! هدف میلیچ این بود دو سال قراردادش را تمدید کند و بعد از آن کشور را ترک کند. این یک مزیت فوق‌العاده برای مدافع چپ استقلالی‌ها داشت. در آن صورت می‌توانست به خانه‌اش در کرواسی بازگردد و در حالی که مشغول خوشگذرانی با خانواده‌اش است، هزاران هزار یورو از استقلال پول بگیرد!

میلیچ برای فصل آینده ۲۵۰ هزار یورو و برای فصل بعد از آن هم ۳۰۰ هزار یورو از باشگاه درخواست داشت. اعضای هیات مدیره استقلال هم وقتی در این‌باره مشورت کردند به این نتیجه رسیدند که خواسته مالی او عجیب و غریب است و بنابراین نمی‌توانند قراردادش را تمدید کند. میلیچ هم وقتی دید به هدفش نرسیده تصمیم گرفت با همین قرارداد ۲۰۰ هزار یورویی ایران را ترک کند! باشگاه استقلال حالا مجبور خواهد بود دستمزد کامل فصل جاری این بازیکن را پرداخت کند چراکه او طبق بندی از قرارداد در صورت عدم دریافت دو ماه از دستمزدش، آزادانه می‌تواند فسخ کند.

یک عضو هیات مدیره استقلال درباره میلیچ می‌گوید: او پیشنهادی نداشت ولی به ما پیشنهاد داد دو ساله تمدید کند. دستمزدی هم می‌خواست که در اروپا به مراتب کمتر از آن نصیبش می‌شد. این‌که می‌گویند میلیچ پیشنهاد دارد هم کاملا کذب است. او با ما در تابستان قرارداد داشت ولی یک دعوتنامه هم برای استقلال نیامد.میلیچ اگر تمدید می‌کرد و دو ماه از دستمزدش را نمی‌گرفت دوباره می‌رفت،در آن صورت می‌دانید باشگاه استقلال متحمل چه هزینه سنگینی می‌شد؟

میلیچ در حالی از ایران رفت که یکی از بهترین و شیک‌ترین خانه‌ها را در مناطق بالانشین تهران داشت. اجاره این خانه رقمی عجیب و غریب بود به شکلی که حتی بعضی از اعضای هیات مدیره باشگاه به آن ایراد گرفته‌اند. باشگاه نمی‌توانست پول ودیعه زیاد بپردازد. به همین دلیل تقبل کرد تا کرایه سنگین بدهد. 

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-01-14 17:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹، ۱۷:۱۴
تخیلات بی پایه و اساس و دشمن تراشی های دروغین کشور را به بحران کشاند حالا این افکار مضخرف به فوتبال هم سرایت کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر