فهرست
وقتی استاد دستور حمله می‌دهد
وقتی استاد دستور حمله می‌دهد

وقتی استاد دستور حمله می‌دهد

آی‌اسپورت- «به دلیل «ظهور» ضعیف تیم سپاهان در «مسابقات امروز» مقتضی است بلادرنگ نسبت به بازنگری در مدیریت این باشگاه اقدام و نتیجه را به اینجانب اطلاع دهید». این سطرها – که دو غلط مشخص و بسیاروحشتناک دارند-  را مردی نوشته که در جبهه اصلاح طلبان به دلیل گلی که در 84 وارد دروازه اصلاح طلبی کرد تا محمود احمدی نژاد به راحتی به دور دوم برود و رای بیاورد و باقی قضایا، لقب های جالبی دارد!

مردی که احتمالا معنای کلمه ظهور را نمی داند یا حضور یک تیم در میدان مسابقه را ظهور می پندارد. مردی که فکر می کند یک باشگاه فوتبال در نود دقیق نه یک مسابقه که مسابقاتی را پشت سرگذاشته. به زبان ساده تر رییس سازمان تربیت بدنی سابقی که هنوز فرق بین یک مسابقه با چندین مسابقات را نمی داند!

مقصود این نامه سرتاپا اشتباه البته به بارنشست.هم مدیرعامل استعفا داد و اینکه کرانچار به صورت توافقی از باشگاه جدا شد تا مشخص شود برخلاف شایعه منتقدانش ، کیسه اخراج ندوخته تا کل پولش را طلب کند. این وسط اما کسی نیست بداند که آقای استاندار از این نامه های سرتاپا غلط برای زنده شدن زاینده رود هم  می‌نویسند؟ برای برطرف کردن مشکل حاشیه نشین های اصفهان چطور؟ برای غلبه بر بحران بیکاری هم از این دست نامه ها از استاد می بینیم یا خیر؟

 

۱۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-01-20 15:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پدرام
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
به خاطر همین چیزاست که دولت 4 دست و پا فوتبال رو نگه داشته و نمیزاره بخش خصوصی بهش نزدیک بشه
۷ ۱
فرهاد
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
قالطاق و متظاهر به این مهرعلیزاده میگن که بجای پیگیری کارهای واجب و مطالبات مردم استان ، خونش برای ظاهر نشدن سپاهان به عنوان مدعی بجوش اومده ذوب آهن تا همین چند وقت پیش نتیجه نمیگرفت و ایشان عین خیالش نبود .
۴
حرف حساب
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
لعنت بر مدیران جمهوری اسلامی!
۴
مهدی ک
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۶
باید گریست به حال مملکتی که استاندار مملکتش با ادعای ریاست جمهوری اولویت اولش شده یه تیم فوتبال. اون هم مطمئنم به خاطر بیست تا کامنت هماهنگ شده برخی هوادارهای سپاهان بوده تو صفحه اینستای آقای استاندار وگرنه این دوستان ککشون از هیچی نمی گزه. اتفاقن ورزش تنها جاییه که یه خورده -البته یه خورده- میشه عملکردها رو رصد کرد وگرنه بقیه جاهای مملکت که تابلوی نتایجی وجود نداره که بشه عملکرد این مدیران فسیل رو رصد کرد وگرنه که تو بقیه جاها معلوم نبوده و نیست که این آقایون چندچند بودن....
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر