فهرست
شایعه عجیب: منصوریان در آبادان نبرد، استعفا می دهد
شایعه عجیب: منصوریان در آبادان نبرد، استعفا می دهد

شایعه عجیب: منصوریان در آبادان نبرد، استعفا می دهد

آی اسپورت – باخت استقلال مقابل همنام خوزستانی اش برای منصوریان گران تمام شد. او که بعد از بازی با سپاهان چهره جدیدی از تیمش دیده بود، جلوی نفت هم به یک پیروزی حساس دست پیدا کرد تا به ادامه فصل امیدوار شود با این همه شکست مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ برتر باعث شد تا نگرانی ها در مورد آینده استقلال آن هم در فاصله کمتر از یکماه مانده به بازی با السد قطر در لیگ قهرمانان، بیشتر از قبل شود.
با اینکه وزیر ورزش و هیات مدیره استقلال بارها و بارها روی حمایت از منصوریان تاکید داشته اند اما حالا یکی از کانال های تلگرامی نزدیک به باشگاه استقلال که 184 هزار فالوئر دارد در خبری عجیب مدعی شده منصوریان به این نتیجه رسیده که اگر هفته آینده جلوی صنعت نفت نتیجه نگرفت، استفعایش را تقدیم افتخاری کند. هنوز آبی ها هیچ واکنشی نسبت به این شایعه نشان نداده اند.


کد خبر:9408

 

۷ ۶  
آی اسپورت
2017-01-19 09:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
بهزاد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
وای نه!
خدا نکنه،ما مثل کوه پشتتیم داش علی
محسن
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۴
جون هرکی دوست دارید تا دربی نگهش دارید. اخراجش کنید بعد میگید اگه اخراجش نمی کردیم دربی را نمی باختیم. حمایت تا قیامت. علی منصور هوادارای استقلال هم ازت حمایت نکنند ما هوادارای پرسپولیس به شدت ازت حمایت می کنیم.
صمدآقا از آبادی بالا
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۲۶
زاقارتیان قهرمان تو اف سی کیسه بمان
۲
مجید
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
من اول فصل هم گفتم دادن پول به پرویز و علی منصور و مرفاوی و امیر قلعه دور ریختن وناشکری هست ..استقلال بسیار بزرگتر از امثال برانکو رو لازم داره ..علیمنصور و پرویز و....که دیگه جای خود...
۳ ۱
منتقد
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۱۰
خخخخخخخخخخخخخ
6 & 4
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۹
حمایت تا قیامت! ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر