فهرست
چلسی و یونایتد، غول‎های فصل جدید جزیره
چلسی و یونایتد، غول‎های فصل جدید جزیره

چلسی و یونایتد، غول‎های فصل جدید جزیره

آی اسپورت- منچستریونایتد با نمانیا ماتیچ و روملو لوکاکو بسیار قوی شده است، اما چیزی که برای من و همه هواداران یونایتد خوشحال کننده است این است که بازیکنان بازی‎ساز کارشان را به خوبی و به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

برای مثال هنریک میخیتاریان در حال حاضر 4 پاس گل داده است و این برایش خیلی خیلی خوب است. حالا می‎توانیم امید داشته باشیم او به روزهای اوج بازگردد و عملکردش شبیه به دورانی شود که در دورتموند بازی می‎کرد.

همچنین در این تیم بازیکنان زیادی هستند که توانایی گل زدن دارند. این چیزی است که برای بردن لیگ بسیار بسیار لازم است. خوان ماتا بازیکنی است که می‎تواند به خوبی گل بزند، آنتونی مارسیال توانایی خوبی در گلزنی دارد، مارکوس راشفورد و هنریک میخیتاریان هم حالا به جمع گلزنان اضافه شدند. خود لوکاکو هم به خوبی گل می‌زند و این که بقیه گل می‎زنند به این دلیل شرایط را ایده‎آل کرده که نباید فقط روی گلزنی لوکاکو حساب کرد.

اما یکی دیگر از تیم‌‎های قدرتمند لیگ جزیره در این فصل چلسی است. این تیم در دیدار روز یکشنبه نشان داد که شخصیت خوبی به دست آورده است. به نظرم فقط آنتونیو کونته چند بازیکن دیگر نیاز دارد تا ترکیب تیمش تقویت شود و البته انتقادات به خاطر فروش ماتیچ و جدایی کاستا هم از بین برود.

تیم کونته توانست در ومبلی تاتنهام را در شرایطی شکست دهد که آدن آزارد را هم نداشت. واقعا این نتیجه برای آن‌ها نتیجه مهمی بود و کسب 3 امتیاز این بازی لازم بود.

۴    
آی اسپورت
2017-08-23 20:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر