فهرست
عکس آنلاین از شیخ راشد: 400 استقلالی
عکس آنلاین از شیخ راشد: 400 استقلالی

عکس آنلاین از شیخ راشد: 400 استقلالی

*حدود 400 هوادار ایرانی در ورزشگاه شیخ راشد حضور دارند اما مسوولان برگزاری مسابقات اجازه ورود هواداران بیشتر را به آنها نمی دهند.

*کوزمین اولاریو سرمربی مشهور الأهلی قبلا با تیم های الهلال و العین مقابل تیم های ایرانی قرار گرفته است . او در بدو ورود به زمین به تشویق نه چندان پرشور طرفداران پاسخ داد.

*از بین بازیکنان سالهای اخیر استقلال ، میلاد میداوودی با الأهلی در لیگ قهرمانان بازی کرده و هواداران اهلی از ایرانی ها سراغ او را می گیرند.

* حسن روشن پیشکسوت پرسروصدای فوتبال ایران در باشگاه الأهلی احترام خاصی دارد . او و علی کریمی مشهورترین ایرانیان این باشگاه شهر دبی به حساب می آیند . ابوالفضل جلالی سرپرست سابق تیم ملی و وکیل کریمی در ورزشگاه راشد حاضر است .

* ورزشگاه ٨٥٠٠ نفری راشد ، چمنی عالی دارد و مثل همیشه زیبایی ساخت آن بازیکنان ایرانی را تحت تأثیر قرار داده است . با توجه به حضور ایرانی ها در گوشه و کنار ورزشگاه فضا دوستانه و مثبت است .

*هواداران الاهلی امارات از این بازی استقبال خوبی داشتند و بیشتر سکوهای ورزشگاه راشد را پر کردند.

  ۲  
آی اسپورت
2017-02-20 20:20:00
نظر دهید

۲ نظر
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۵۱
ورزشگاه معمولی ای هست تنها زمین خوبی داره. امیدوارم امسال تیم هامون نتیجه خوبی بگیرن. تا یك هفته میگن منچستر آسیا برد. اون ها هم مثل ما با رویكرد ایدئولوژیک با این بازی باشگاهی برخورد میكنن. البته نه به شوری برخورد ما.
۲
Mansoor
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
خدا وكيلى تو ورزشگاه ال راشد ايرانيا بيشتر بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر