فهرست
حمله به استقلال خارج از مستطیل سبز
حمله به استقلال خارج از مستطیل سبز

حمله به استقلال خارج از مستطیل سبز

آی اسپورت - بعد از سپاهان دیروز نوبت شهرخودرو بود که علیه استقلال موضع بگیرد. قائم‌مقام شهرخودرو با اشاره به پنالتی‌هایی که داوران در بازی با نساجی و سپاهان برای استقلال گرفتند، گفت امیدواریم داوری بازی با استقلال مشکل خاصی نداشته باشد، چون بازیکنان ما نگرانند و... پیش از این سپاهانی‌ها هم گفته بودند از اشتباه داوری لذت ببرید که این بیانیه آن‌ها با حمله استقلالی‌ها مواجه شد و رمضانی و نامجومطلق علیه آن‌ها موضع گرفتند.

دیروز و بعد از آنکه قائم‌مقام شهرخودرو آن صحبت‌ها را مطرح کرد هواداران استقلال در فضای مجازی با اشاره به حق پایمال شده صنعت نفت مقابل شهرخودرو، نوشتند پنالتی صددرصد آبادانی‌ها را مقابل شهرخودرو نگرفتند و حالا این‌ها از داوری بازی‌های استقلال حرف می‌زنند! پیش از این هم نامجومطلق مربی استقلال صراحتاً گفته بود سپاهانی‌ها می‌خواهند با بیانیه خود داوری بازی استقلال و سپاهان در جام حذفی را تحت‌الشعاع قرار بدهند!

مسئله اینجاست که فدراسیون فوتبال هیچ برخوردی با بیانیه‌ها و این قبیل مصاحبه‌ها (قائم‌مقام شهرخودرو) نمی‌کند، همان‌طور که مقابل کنفرانس نرفتن‌های مجیدی سکوت کرده است. فدراسیون با اولین بیانیه برخورد نکرد و حالا با ده‌ها بیانیه بعدی هم نمی‌تواند برخورد کند. در نتیجه هر باشگاهی به خود اجازه می‌دهد که قبل از هر بازی حساس بیانیه بدهد و جو را عوض کند. طبعاً با این بیانیه‌ها فشار روی داوران و کمیته داوری و دپارتمان هم بیشتر می‌شود و جالب اینکه آن‌ها هم واکنش خاصی نشان نمی‌دهند.

باشگاه‌هایی که بیانیه می‌دهند و یا مسئولان‌شان مصاحبه‌های منظوردار می‌کنند اگر نتیجه بگیرند که به هدف خود رسیده‌اند و اگر نتیجه نگیرند هم همه چیز را گردن داوری می‌اندازند و می‌گویند دیدید ما بی‌دلیل نگران داوری نبودیم؟! به هر حال در فوتبال ایران سال‌هاست که وضع همین است و، چون یکسری کار‌ها خارج از مستطیل سبز نتیجه می‌دهد همچنان ادامه دارد و البته برخورد هم نمی‌شود.

 

خبر ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2020-08-06 11:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر