فهرست
سوال روز: از پنافیل چه خبر آقای حقیقی؟
سوال روز: از پنافیل چه خبر آقای حقیقی؟

سوال روز: از پنافیل چه خبر آقای حقیقی؟

آی اسپورت- علیرضا حقیقی،دروازه‌بان تیم ملی امروز بعد از مدتها سکوتش را شکست و در مصاحبه‌ای مفصل در مورد حال و احوال این روزهایش و تمام اتفاقات از جام جهانی تا الان صحبت کرده است. نکته جالب این است که او در میان 1500 کلمه‌ای که به دفاع ازخود در مورد این که مستحق دروازه‌بان شماره یک تیم ملی بودن و لژیونر شدن است و مسائل دیگر حتی یک کلمه هم در مورد سقوط پنافیل با حضور او صحبت نکرده است. علیرضا حقیقی جوری با افتخار از دروازه‌بان شماره یک پنافیل بودن صحبت کرده که شک کردیم که این تیم به لیگ پایین تر سقوط کرده یا نه. درست است که او به عنوان دروازه‌بان تا حدی در این اتفاق تلخ نقش داشته اما مطمئنا بخشی از این سقوط را می‌توان به دروازه‌بان تیم نسبت داد.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-08 18:14:22
نظر دهید

۴ نظر
سینا
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۳۱
مرسی واسه این مطلب. خداییش در بهترین حالت یه دروازه بان متوسطه. بیرانوند،رشید مظاهری با رحمتی گزینه های بسیار بهتری هستند. نمی دونم واقعا کیروش بهش اعتقاد داره یا شایعاتی که در انتقالش به پرتغال نقش داشته صحت داره. پیگیری کن آی اسپورت.
-
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۹
واقعا برای بعضی مطالب سایت متاسفم. خیلی از کامنت هایی که اینجا میخونم از خیلی از مطالب سایت پرمغز تره. سقوط یک تیم به دسته پایین تر دلایلی متعددی داره که جای بحث داره. همین پیکان که امسال سقوط کرد آیا مقصر یا یکی از مقصرانش سید مهدی رحمتی بوده؟ همه میدونیم دروازبان شایسته ای هست و شکی نداریم. حالا این دوتا قضیه رو مقایسه کنید.
msnbvb
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۰۲
حقیقی درون دروازه تیم ملی بدون اشتباه و تا حدودی عالی بوده.شما چه مشکلی باهاش دارین؟الته بیرانوند هم عالی هست من فکر میکنم در یک سطح هستن
رامین
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۰۶
اینکه دروازه بان دیگری چهره محبوب شماست موردی ندارد. ولی حق ندارید بعنوان رسانه ورزشی کمترین مسایل فوتبالی را از درکش عاجز باشید. حقیقی در حالی دروازه بان پنافیل سقوط کرده بوده است که ستاره این تیم در بسیاری از رقابتها بشمار رفته. و در تعدادی از بازیها بعنوان ستاره دیذار برگزیده شده است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر