فهرست
فهرست جدید ایتالیا؛ ده روسی دعوت نشد
فهرست جدید ایتالیا؛ ده روسی دعوت نشد

فهرست جدید ایتالیا؛ ده روسی دعوت نشد

آی اسپورت- چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از مشتی که د‌روسی به بازیکن اینتر، مائورو آیکاردی زد، وی را در لیست جدید تیم ملی قرار نداد.

پراندلی تیم منتخب خود برای دیدار دوستانه در مادرید مقابل تیم ملی اسپانیا در روز چهارشنبه را انتخاب نموده و د‌روسی مهمترین غایب این لیست بود.گفته می‌شود دلیل این غیبت مشتی بود که د‌روسی در جریان بازی اینتر-رم به صورت آیکاردی زد.

پابلو اوسوالدو و ماریو بالوتلی نیز در گذشته به دلیل تخطی از قانون و بی انظباطی در بازی های باشگاهی، از لیست پراندلی خارج شده بودند و حالا دهروسی با مشتی که روز شنبه به صورت ایکاردی نواخت، تیتر اول روزنامه های ایتالیا شده است.

البته خبر بهتری برای هم تیمی د‌روسی نیز رسیده است.متیا دسترو، که پس از بازگشت به میادین توانسته در سری آ 6 گل به ثمر برساند، توسط پراندلی به تیم ملی دعوت شده است.

دروازه بان جنوا، متیا پرین و مدافع میلان، میتو دی‌شیلیو نیز دوباره در لیست آتزوری قرار گرفتند.

دو بازیکن جدید نیز در لیست پراندلی قرار گرفته اند.مدافع پارما گابریل پالتا و مهاجم تورینو، اموبیل. ماریبو بالوتلی نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه ی شانه در لیست پراندلی قرار ندارد.

 

لیست کامل ایتالیا برای دیدار با اسپانیا

دروازه بان: بوفون(یوونتوس)، متیا پرین(جنوا)، سالواتوره شیرگو(پاریسن ژرمن)

مدافعان: ایگنازیو آباته(میلان)، دیوید آستوری(کالیاری)، آندره‌آ بارزاگلی(یوونتوس)، لئوناردو بونوچی(یوونتوس)، جورجیو کیلینی(یوونتوس)، دومنیکو کریسکیتو(زنیت)، متیو دی‌شیلیو(میلان)، کریستین ماجو(ناپولی)، گابریل پالتا( پارما)

هافبک ها: آنتونیو کاندروا(لاتزیو)، امانوئله جیاکرینی(ساندرلند)، کلودیو مارکیزیو(یوونتوس)، ریکاردو مونتولیوو(میلان)، تیاگو موتا(پاریسن ژرمن)، مارکو پارولو(پارما)، آندره‌آ پیرلو( یوونتوس)، مارکو وراتی(پاریسن ژرمن)

مهاجمان: السیو چرچی(تورینو)، متیو دسترو(رم)، آلبرتو جیلاردینو(جنوا)،چیرو ایموبیله(تورینو)، گونزالو اینسیگنه(ناپولی)، پابلو اوسوالدو(یوونتوس)

     
آی اسپورت
2014-03-03 17:33:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر