فهرست
نکته روز: رضایت فولاد شرط حضور اسکوچیچ در استقلال
نکته روز: رضایت فولاد شرط حضور اسکوچیچ در استقلال

نکته روز: رضایت فولاد شرط حضور اسکوچیچ در استقلال

آی اسپورت - تکلیف ادامه همکاری دراگان اسکوچیچ و فولاد هنوز معلوم نیست. با اینکه گفته می شود او با فولاد تمدید کرده و فصل آینده هم در اهواز می ماند اما ثبت نشدن قرارداد جدید او در هیات فوتبال خوزستان ابهامات زیادی را درباره آینده او به وجود آورده است. حتما می دانید که او یکی از گزینه های سرمربیگری استقلال است و حتی شاهرخ سبک دست هم در صحبتهای دیروزش، اسکوچیچ را تائید کرده است. در چنین شرایطی یکی از نزدیکان اسکوچیچ در گفتگو با خبرنگار آی اسپورت وضعیت او را اینگونه شرح می دهد: اسکوچیچ به محض بازگشت به ایران به اهواز می رود تا به کارش در فولاد ادامه دهد. او البته نگران وضعیت مدیریتی باشگاه است و نمی داند که آیا بازیکنان مورد نظرش جذب می شوند یا نه.
این فرد نزدیک به سرمربی فولاد درباره علاقه استقلال به دراگان می گوید: استقلال تا امروز پیشنهاد رسمی برای جذب  او نداده اما اگر این باشگاه اسکوچیچ را می خواهد باید رضایتنامه اش از فولاد را بگیرد.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-09 07:20:43
نظر دهید

۱ نظر
مجید
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۵۳
اگردر چند روزه در پیش رو تکلیف آمدن اسکوچیچ به شیک سرو گردن بالاتر است و دلیل این مدعا بازی های زیبا همراه با نتیجه گیری در ملوان و فولاد هست باخت 4بر1 استقلال به ملوان با وجود همه ستاره ها در انزلی-باخت سپاهان زلاتکو به اون و جمع وجور کردن تیم به غایت غارت شده فصل گذشته فولاد در قیاس با استقلال اهوازهمه و همه دلیل برتری ذهنی تاکتیکی و داشتن کاریزما برای بازیکن و هوادار میباشد اما اگر دیر شود و لحظه اخر به استقلال بیاید و داستانهایی که همه میدانیم نه جاش در فولاد خوب است و این به هنر سبک دست در اولین ازمون او در چالش با فولاد خواهد بود به شخصه امیدی به امثال افشارزاده ندارم--
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر