فهرست

جرارد: سوارز به مسی و رونالدو بسیار نزدیک شده است

استیون جرارد، کاپیتان لیورپول معتقد است که لوییز سوارز در کنار رونالدو و مسی جزء بهترین بازیکنان دنیاست.

این مهاجم اروگوئه ای در طول فصل 25 گل در لیگ برتر زده و 11 پاس گل داده که در هر دو جدول در صدر قرار دارد و همچنین در پیروزی 3-0 تیمش مقابل ساوثمپتون، نقش کلیدی ایفا کرد.

جرارد در جمع خبرنگاران گفت: "نمی‌توانم او را با کلمات وصف کنم.خوش شانسیم که دراین کشور مهاجمان خوبی هستند ولی برای من بدون اغراق، او بهترین است.

بارها گفته ام، به رونالدو و مسی نگاه میکنم، بله، انها بازیکنان کلاس جهانی هستند ولی  [زلاتان] ابراهیموویچ و لوییس سوارز به آن دو نزدیک و نزدیک تر می‌شوند.

چهار یا پنج بازی بود که او گل نمی‌زد ولی پاس گل های خوبی می‌داد و برای حریف مشکلات زیادی به وجود آورد. او یک برنده ی ذاتی است، او یک جنگجوی واقعیست و خوش شانس هستیم که او را در تیممان داریم.

استیو جی ادامه داد: "لوییس بار دیگر نشان داد که یک نابغست.مردم در این رابطه صحبت می‌کنند که پنج بازیست گل نزده ولی به فداکاری‌های او برای تیم هیچگاه اشاره ای نشده است.

او بسیار متواضع است، در زمانی که از او خواسته می‌شود در پست هایی دورتر از دروازه بازی کند، او نشان می‌دهد چه بازیکن تیمی خوبی است. حتی مواقعی که گل نمی‌زند، همچنان مدافعان را ترور می‌کند و موقعیت گل می‌سازد.

صدمین بازیش برای لیورپول در لیگ را به بهترین نحو جشن گرفت.رکورد او فوق العاده است.

پیروزی در سنت ماری سبب صعود تیم برندن راجرز را به مکان دوم جدول شد و جرارد معتقد است تماشاگران می‌توانند به زودی آنها را به عنوان قهرمان لیگ ببینند.

فکر می‌کنم که خیلی زیباست وقتی مردم درباره ی قهرمانی ما در لیگ صحبت می‌کنند.از این وضعیت خارج نخواهیم شد و روی آن تمرکز داریم.

ولی مهم است که آرام باشیم و بازی به بازی پیش برویم و تا جایی که می‌شود پیروزی به دست آوریم.

منچستر سیتی و چلسی همچنان مدعیان اصلی قهرمانی هستند زیرا تجربه ی قهرمانی را داشته‌اند. با توجه به صحبت های ژوزه مورینیو و مانوئل پیگرینی، آنها می‌دانند که ما در اروپا حضور نداریم و هر بازی با استراحت کامل حضور داریم."

     
آی اسپورت
2014-03-03 13:25:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر