فهرست
به بهانه کارت زردِ دوم به وزیر ارشاد/ مصونیتِ وزیر ورزش در مجلس!
به بهانه کارت زردِ دوم به وزیر ارشاد/ مصونیتِ وزیر ورزش در مجلس!

به بهانه کارت زردِ دوم به وزیر ارشاد/ مصونیتِ وزیر ورزش در مجلس!

آی اسپورت- دومین کارت زرد مجلسی ها به وزیر ارشاد، امروز بعد از قانع نشدن نماینده ها به پاسخ او در مواجهه با پرسش های مسعود میرکاظمی در صحن مجلس صادر شد. علی جنتی حالا با دریافت دومین کارت زرد از مجلس، از این حیث در کنار وزرای آموزش و پرورش، اقتصاد و دارایی و صعنعت و معدن قرار می گیرد. البته خلاف فوتبال،  در مجلس دو کارت زرد به معنای اخراج نیست!


از ابتدای آغاز به کار دولتِ دکتر روحانی، هشت وزیر از مجلس اخطار گرفته اند و خبری از نام وزیر ورزش در بین این اخطاری ها نیست. این یعنی ماجراهای عجیب مربوط به مزایده های بی حاصل سرخابی ها، وضعیت مبهم دو باشگاه، امکانات محدود تیم ملی و بلاتکلیفی های این تیم، نتایج ضعیف در چند رشته ورزشی و روی هوا ماندن وعده های پاداش به قهرمانان، از نظر مجلسی ها جزو مسائل مهم کشور نبوده اند و آقای وزیر نباید به خاطر آن ها به مجلس دعوت می شده است. به نظر می رسد محمود گودرزی، مصونیت ویژه ای در مجلس دارد اما در عین حال، جو شبکه های اجتماعی نشان می دهد او کارت های زرد زیادی از مردم گرفته است.  اتفاقی که هم سویی و همراهی مردم و مجلس را کاملا نمایان می کند!

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-09 14:27:37
نظر دهید

۲ نظر
موریس
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۲۸
اتفاقا گودرزی وزیر سالم و پرکاری بوده و به اکثر مشکلات ورزش سروسامان داده.قرار بود که استقلال و پرسپولیس به خودروسازان واگذار بشن تا آخر معضل ورزش هم حل بشه که با دخالت مجلس این طرح ناکام ماند./
مشروح
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۲
مجلس که عمرا اینو استیضاح کنه ولی من شنیدم خود روحانی قراره که یک وزیر دیگه به جای گودرزی معرفی کنه ضمن این که ایشون فقط وزیر ورزش نیست وزیر جوانان هم هست و مشکلات جوونها هر سال داره بیشتر میشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر