فهرست
بدترین قراردادهای لیگ چهاردهم: گاف‌های گران‌قیمت
بدترین قراردادهای لیگ چهاردهم: گاف‌های گران‌قیمت

بدترین قراردادهای لیگ چهاردهم: گاف‌های گران‌قیمت

آی اسپورت - اگر می‌خواهید پول‌تان را در فوتبال ایران دور بریزید، بازیکنان زیادی حاضرند با کمال میل این کار را برای شما انجام دهند. بازیکنانی که عادت کرده‌اند خوب پول بگیرند و در طول فصل هم زحمت زیادی به خوشان ندهند. لیست زیر، تعدادی از بازیکنانی هستند که در لیگ چهاردهم بین 200 میلیون تا یک میلیارد پول گرفته‌اند اما اگر تمام لیگ چهاردهم را مرور کنید، سخت می‌توانید تاثیر مثبتی از آن‌ها به یاد بیاورد.رضا نوروزی – 950 میلیون
مهاجم سال قبل نفت، این فصل گران‌ترین استراحت را بین بازیکنان لیگ برتری داشت. رضا نوروزی برای 4 بازی و فقط یک گل از روی نقطه پنالتی، نزدیک به یک میلیارد از سرخپوشان گرفت.
پیام صادقیان – 950 میلیون
هم‌تیمی نوروزی هم به اندازه او از پرسپولیس پول گرفته بود. صادقیان هفته اول لیگ، نمایشی رویایی مقابل نفت تهران داشت اما بعد از آن بیشتر وقتش را خارج از فوتبال گذراند. محرومیت، مصدومیت، اخراج و حاشیه کارنامه صادقیان در لیگ چهاردهم را ساخت.
رافائل – 700 میلیون
شاید استقلال تنها تیم دنیا باشد که دروازه‌بان دوم آن از دروازه‌بان اولش بیشتر پول می‌گیرد. رافائل این فصل برای تماشای بازی‌های استقلال از روی نیمکت ذخیره‌ها قراردادی 700 میلیونی با این باشگاه بست. قرارداد فروزان دروازه‌بان اول استقلال 600 میلیون بود.
محمد قاضی – 650 میلیون
قاضی برای یک نیم فصل 650 میلیون از فولاد گرفت. او شروع خوبی با پیراهن تیم جدیدش داشت اما بعد از مدتی بخاطر بی‌انضباطی تا آخر فصل کنار گذاشته شد.مهرداد اولادی – 600 میلیون
بعد از گذشت یک دهه از اولین بازی اولادی در لیگ برتر، او هنوز هم می‌گوید منتظر فرصتی است تا پدیده فوتبال ایران شود! پدیده سابق، این فصل هم بیشتر خارج از زمین فعال بود و فقط یک گل به پرسپولیس زد. بعد از هفته ششم اولادی از ترکیب ملوان خارج شد و اواخر نیم فصل اول حکم اخراجش را گرفت.
ایمان موسوی – 600 میلیون
اول فصل می‌خواست ثابت کند اگر مسائل حاشیه‌ای قلعه‌نویی و «م.ع» نبودند، می‌توانست ستاره استقلال شود. در فولاد اسکوچیچ هم بدون حضور دلال و حاشیه بعد از یک نیم فصل بدون گل از لیست تیم بیرون رفت.
مهدی دغاغله – 475 میلیون     
فصل را با مصدومیت آغاز کرد و بعد از آن هم نیمکت نشین بود. مجموعا در لیگ چهاردهم، 150 دقیقه یعنی کمتر از دو بازی برای سرخپوشان به میدان رفت.
تادئو – 465 میلیون
بعد از دی‌کارمو، خاطره تادئو هم سال‌ها با پرسپولیسی‌ها می‌ماند.عیسی اندوی – 336 میلیون
فقط یک دروازه‌بان می‌توانست آنقدر بد باشد که تراکتوری‌ها لک را دوباره به ترکیب اصلی برگردانند. اندوی فقط 3 بازی در ترکیب تراکتورسازی دوام آورد.
ولید اسماعیل – 321 میلیون
هموطن علی حمام،‌ برخلاف او نتوانست در ذوب آهن جا بیفتد و خیلی زود نیمکت نشین شد. او ضعیف‌ترین و شاید تنها خرید ناموفق گل‌محمدی در اصفهان بود.
سیاوش اکبرپور – 250 میلیون
نیم فصل اول بعد از قرارداد با پدیده به مشهد نرفت و در خانه ماند. نیم فصل دوم با پیکان قرارداد بست و بدون حتی یک گل زده فصل را تمام کرد.
محمد مهدی نظری – 250 میلیون
نیم فصل اول با گسترش فولاد و نیم فصل دوم با پدیده قرارداد بست و در هر دو تیم سرنوشت مشابهی داشت. خروج از ترکیب بعد از چند بازی ناموفق.
میلاد نوری – 230 میلیون
یکی از خریدهای منحصر به فرد قلعه‌نویی. از ترکیب به نیمکت و از نیمکت روی سکوها، بدون هیچ موفقیتی.
داناوان دیکمن – 229 میلیون
منصوریان این فصل نشان داد توانایی زیادی در شناخت بازیکنان خارجی و آوردن آن‌ها به ایران ندارد. دیکمن بر خلاف پادوانی و ویکروم، سابقه‌ای در فوتبال ایران نداشت و مجموعا 90 دقیقه هم برای نفت به میدان نرفت.
مهدی جعفرپور – 200 میلیون
قرار بود جانشین ماهینی باشد اما فقط 4 بار فرصت بازی در ترکیب پرسپولیس را پیدا کرد.
شیث رضایی – 200 میلیون
پدیده منحصر به فرد فوتبال ایران، در 6 بازی ابتدایی حسابی تیم استیلی را اذیت کرد. بعد از هفته ششم هیچکدام از کادرهای مختلفی که به راه آهن آمدند حاضر نشدند به شیث یک دقیقه هم بازی بدهند.

کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-09 15:12:48
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۲۷
البته رافائل 300 میلیون از قراردادش رو گرفت و نیم فصل از استقلال جدا شد.
-
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۵۷
محض اطلاع تا وقتی شیث برای راه آهن بازی می کرد یعنی همون هفته ششم این تیم دهم بود و بعد از نبودن شیث به قعر جدول هم رسید تا اینکه فرهاد کاظمی اومد و کشوندشون بالا تا رده دوازدهم. یعنی تو دوران غیبت شیث وضعیت راه آهن هرگز بهتر از دوره حضورش نشد. شیث فقط و فقط تو بازی با پدیده خیلی بد بود. بعد از اون مسابقه هم معلوم شد که یه مصدومیت حاد داره و به خاطر خالی بودن دست استیلی با وجود درد بازی کرد. عکس شکستگی لگنش تو روزنامه گل منتشر شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر