فهرست
تهدید پدیده استقلال به جدایی/می خواهم پیشرفت کنم
تهدید پدیده استقلال به جدایی/می خواهم پیشرفت کنم

تهدید پدیده استقلال به جدایی/می خواهم پیشرفت کنم

آی اسپورت- داستانِ حضور علیرضا رمضانی در باشگاه استقلال، چیزی شبیه فیلم های سینمایی بود. این فوتبالیستِ جوان، از ابهر به تهران آمد و در تست های باشگاه شرکت کرد و ظرف 20 دقیقه مورد توجه امیر قلعه نویی قرار گرفت و تنها 4 روز بعد، به عضویتِ باشگاه استقلال درآمد. برای فوتبالیست جوان و کم استرس آبی ها، همه چیز خیلی خوب پیش می رفت. او شروع درخشانی در این فصل داشت و خیلی زود با پاس گل‌اش برابر استقلال خوزستان به عنوان یک پدیده به فوتبال ایران معرفی شد اما ناگهان مصدومیتی سنگین، سر راه او قرار گرفت.


رمضانیِ جوان در هفته سیزدهم برابر صبا مصدوم شد و همه هفته های باقی مانده فصل را از دست داد. او در این 30 هفته 10 بار برای تیمش بازی کرده بود و حالا باید از بیرون به تماشای بازی های استقلال می نشست. مصدومیتِ علیرضا سرانجام چند هفته بعد از پایان فصل تمام شد و حالا او بار دیگر پا به توپ شده است و تمرین های اختصاصی اش را پشت سر نمی گذارد. 


بلافاصله بعد از بازگشت به میادین، رمضانی استقلالی ها را تهدید کرده که شاید برای پیشرفت از این تیم برود. ظاهرا این بازیکن چند پیشنهاد داخلی دارد و بعید نیس به زودی قید ادامه حضور در استقلال را بزند. جالب اینکه او در چنین شرایطی توقع دارد از استقلال نیز با او تماس بگیرند. آبی ها اما در شرایط فعلی نه مالک دارند، نه مدیر و نه سرمربی و طبیعتا بازیکنی که قصد بقا در تیم را داشته باشد، باید ابتدابه انتظارِ روشن شدن تکلیف این پست ها بنشیند. با این صحبت های تازه، به نظر می رسد تظری به این اندازه صبور نخواهد بود. بعید نیست در فصل آینده، او را در تیم بعدی قلعه نویی بیینیم!

کدخبر:9405
بلافاصل
     
آی اسپورت
2015-06-09 18:07:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر