فهرست
نقش والتر زنگا و دستیارش در موفقیت نفت!
نقش والتر زنگا و دستیارش در موفقیت نفت!

نقش والتر زنگا و دستیارش در موفقیت نفت!

آی اسپورت- همیشه هنگام موفقیت یک تیم بازیکنان و سرمربی در ویترین افتخارات قرار دارند و از دستیاران و آنالیزورهایی که پشت صحنه قرار دارند کمتر نام‌برده می‌شود. یکی از افرادی که در موفقیت نفت تهران نقش خاصی داشت آنالیزور این تیم است. صالح مصطفوی که در امارات دستیار زنگا و اریکسون بوده و همچنین او طراح اولیه استفاده از GPSدر تیم نفت بوده است.
او در مصاحبه‌اش به نقش خودش و تجربیات والتر زنگا در ضربات کاشته که دراین فصل نقش مهمی در موفقیت نقش داشتند هم اشاره می‌کند:« با استفاده از فن آوری GPS و ریکاروی مناسب در نیم فصل دوم با وجود بیشترین بازی و کمترین بازیکن به خوبی به مسیر ادامه دادیم و هیچ مصدوم غیر ضربه ای نداشتیم، حتی بازیکنانی که همواره به کرات مصدوم می شدند این فصل بهترین و بیشترین بازی ها را برای تیم نفت تهران انجام دادند.
دوم اینکه با توجه به اینکه بنده از کنار والتر زنگا که متخصص طراحی ضربات ایستگاهی بود، به نفت تهران آمده بودم روی این مسئله کار کردم و افتخار می کنم نفت در فصلی که گذشت ۳۵ گل را به طور مستقیم و غیر مستقیم روی ضربات کرنر، کاشته و ات دستی به ثمر رساند. البته همه اعضای کادر فنی در طراحی ضربات نقش داشتند و ابزار استفاده از این تاکتیک در تیم موجود بود. به ویژه باید از مهندس ضربات کاشته ایمان مبعلی تقدیر ویژه بعمل آوریم.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-06-09 18:21:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر