فهرست
آندره شورله: به آمادکی کامل رسیده ام
آندره شورله: به آمادکی کامل رسیده ام

آندره شورله: به آمادکی کامل رسیده ام

آی اسپورت- ستاره 23 ساله باشگاه چلسی موفق شد در نیمه دوم دیدار مقابل فولام سه بار دروازه ی شاگردان ماگات را باز کند تا با هدیه ی او تیم مورینیو با 4 امتیاز اختلاف صدر جدول لیگ برتر را حفظ کنند.

این دیدار اولین بازی شورله در سال 2014 بود که در ترکیب اصلی چلسی برای دیداری لیگ برتری قرار می گرفت او تابستان گذشته با مبلغ 18 میلیون پوند از بایرلورکوزن راهی لندن شد.

شورله زمان لازم برای تطبیق اوضاع با لیگ برتر جزیره را می پذیرد و می گوید:" همیشه مورینیو با من صحبت می کرد که باید سبک بازی و فیزیک بدنی ام را برای بازی در لیگ برتر تغییر بدهم و این چیزی است که من در طول دو ماه گذشته انجام دادم."

او ادامه می دهد:" من واقعا بسیار سخت تمرین کردم و فیزیک بدنی ام را برای بازی هجومی در لیگ آماده ساخته ام حالا برای اینکه در بازی های بیشتری حاضر باشم آمادگی دارم. کارهای بدنسازی زیادی را پشت سر گذاشتم چون برای اینکه بخواهم در ترکیب قرار بگیرم به آن نیاز داشتم."

شورله 23 ساله امیدوار است که بتواند در ترکیب تیم ملی هم حضور داشته باشد او در این مورد می گوید:" فکر می کنم بتوانم علاوه بر یک مهاجم در خط هافبک هم مانند لمپارد بازی کنم  حتی در پست 10 نیز به عنوان یک بازیکن کناری می توانم به عمق بزنم و از آنجا به سمت دروازه شوت کنم."
     
آی اسپورت
2014-03-03 14:41:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر