فهرست
قرارداد سیدجلال با آدم حرف می‌زند/ پشتم گرمه!
قرارداد سیدجلال با آدم حرف می‌زند/ پشتم گرمه!

قرارداد سیدجلال با آدم حرف می‌زند/ پشتم گرمه!

آی اسپورت- توافق پرسپولیس با سیدجلال حسینی که مهم‌ترین خبر امروز در فوتبال ایران بود، صرفا توافق با یک ستاره ملی‌پوش و تقویت خط دفاعی سرخپوشان نیست. پرسپولیسی‌ها حق دارند اگر خوشحالی‌شان از این اتفاق خیلی بیشتر از شادی‌های معمول بابت جذب یک بازیکن باشد. اظهارنظرهای طرفین در روزهای اخیر را اگر به توافق امروز وصل کنید، نتایج مثبت زیادی (البته برای سرخ‌ها) از این معادلات به دست می‌آید:
1- سیدجلال پیش‌تر شرط و شروطش را برای بازگشت به پرسپولیس اعلام کرده بود. او این بار درباره پول و قرارداد حرفی نزد. فقط: «در صورتی به پرسپولیس برمی‌گردم که یک تیم قوی ببندند...» خب حالا سید برگشته و این یعنی نژادفلاح نشانه‌های یک پرسپولیس قدرتمند را در جلسه دوساعته امروز به او نشان داده است. آن هم نشانه‌هایی که یک بازیکن حرفه‌ای و سختگیر مثل سیدجلال را قانع کرده است. جلال را که نمی‌شود گول زد، می‌شود؟
2- جلال حسینی می‌گوید: «در مورد من هر جور راحتید حرف بزنید. ولی لطفا در مورد خریدهای بعدی پرسپولیس از لفظ بمب استفاده نکنید و بار روانی برایشان ایجاد نکنید...» پس سیدجلال نام خریدهای احتمالی پرسپولیس را می‌داند و ایمان دارد که نام‌های کوچکی هم نیستند. مگر چند بازیکن در ایران داریم که رسانه‌ها برای توصیف‌شان سراغ کلمه بمب می‌روند؟
3- همان‌طور که سیدجلال به شرط خرید بازیکنان بزرگ به پرسپولیس برگشته، بازیکنان بزرگی هم هستند که به واسطه حضور او به پرسپولیس خواهند آمد. در این مورد تردید نکنید؛ با توافق امروز، یک ستاره به پرسپولیس پیوسته و چندین ستاره به این تیم نزدیک شده‌اند.
4- برای خط دفاعی پرسپولیس، جلال حسینی فقط یک مهره نیست، یک رهبر تمام‌عیار است. مقایسه آمار خط دفاعی سرخ‌ها -با جلال و بدون جلال- خود گویای همه چیز هست. با بازگشت او دیگر نه از آشفتگی در خط دفاعی خبری خواهد بود و نه از آرتیست‌بازیِ جوان‌های بی‌کلّه‌ای که در این خط (و صدالبته یک خط عقب‌تر) بازی می‌کنند. در حضور سیدجلال، یک‎‌سوم دفاعی پرسپولیس جای بی‌ادبی نیست. یادتان که نرفته، او تنها بازیکن تاریخ پرسپولیس است که در اولین بازی‌اش برای این تیم بازوبند کاپیتانی به بازو بسته!
5- نگران پول نباشید، در باشگاه پرسپولیس هر چه نباشد پول هست! این هم پیامی است که از توافق نژادفلاح با سیدجلال استخراج می‌شود. این‌‎که در شروط اولیه جلال حسینی اسمی از پول به میان نیامده به این معنا نیست که او در بند مسائل مالی نبوده است. سیدجلال و بندهای عجیب و غریب قراردادش که حتی ناهار ظهر هم در آن‌ها لحاظ می‌شد، هنوز از خاطر کسی نرفته است. او در واقع به پرسپولیسی‌ها پیام داده «پول که جای خود، تیم قوی بستن هم شرط است» و حالا این توافق نشان می‌دهد که پول مناسبی به باشگاه پرسپولیس خواهد آمد. وقتی سیدجلال را بشود راضی کرد، خیلی‌های دیگر را هم می‌شود.
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-10 20:34:58
نظر دهید
۳ نظر
اس اس
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۳
این خبرها هم نیست حاجی.
لنگ پول مول نداره، سیدجلال هم فردا پس فردا قالتون میزاره
قرمز
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۵
باشه اس اس جان. تو خوبی! اصلا تو جلو بشین
-
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۲
بوی کیسه سوخته باز بلند شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر