فهرست
نگاهی دیگر به قرارداد طارمی و القادسیه/ چهار و پنج با هشت تا صفر!
نگاهی دیگر به قرارداد طارمی و القادسیه/ چهار و پنج با هشت تا صفر!

نگاهی دیگر به قرارداد طارمی و القادسیه/ چهار و پنج با هشت تا صفر!

آی اسپورت- کمتر از 48 ساعتِ دیگر، سرنوشت قرارداد مهدی طارمی با باشگاه القادسیه مشخص خواهد شد تا بدانیم که اوضاعِ فصل بعد برای او «کویت» است یا خیر. بر خلافِ تصورات اولیه هواداران پرسپولیس و بر خلافِ جمله های خودش توی استودیوی نود، طارمی به امضای قرارداد نزدیک شده و بعید به نظر می رسد تصمیمی دیگر بگیرد و در جمع سرخپوشان ماندگار شود. از اولین لحظه انتشار این خبر، هواداران پرسپولیس واکنش های متفاوتی به ستاره آرام جنوبی شان نشان داده اند. عده ای از آن ها با نگاهی سرشار از سرزنش به سراع شماره 17 رفته اند و او را رفیقِ نیمه راه دانسته اند اما نگاهِ دیگری نیز وجود دارد که از تصمیم او حمایت می کند. نگاهی که معمولا به این جمله ختم می شود:«شما از 4.5 میلیارد می گذشتی؟!».کویتی ها با مبلغی افسانه ای برای خرید طارمی اقدام کرده اند و سخت می شود او را به خاطر پذیرفتن 4.5 میلیارد تومان برای «فقط» یک سال مورد سرزنش قرار داد. طارمی از منطقه ای تنگدست در ایران به پرسپولیس معرفی شده و مبلغ دریافتی اش، حدود یک دهم ستاره های سرشناس و غالبا ناکارآمد تیم بوده  اما در همین ماه ها، به محبوبیتی چندین برابر این بازیکنان دست پیدا کرده است. به یاد داریم که او پیش تر مبالغِ جالب توجهی را صرف کمک به دیگران کرده و حالا این هزینه سنگین شاید آدم های زیادی را خوشحال کند، حتی اگر پرسپولیسی ها را به خاطر از دست دادن بهترین مهاجم شان دلخور کرده باشد.در پرسپولیس، همه قدردان نمایش های این فصل مهدی طارمی هستند. گل ها، استارت ها و تبحرش در پنالتی گرفتن و نقش انکارناشدنی و ویژه اش در صعود آسیایی تیم، از یاد هیچکس پاک نشده و نخواهد شد. او هنوز همان پسری‌ست که ثابت کرد برای مورد توجه قرار گرفتن به مدل موهای خاص، قرار گرفتن در ژانر «مدلینگ» فوتبالی و انجام مصاحبه های روزانه نیاز نیست و می شود با تلاش در زمین نظرِ هوادارها را جلب کرد. همانی که در بازی رفت با الهلال، آنقدر در زمین دوید که دیگر هیچ نایی برای انجام شادی گل نداشت.پسرِ خونگرمی که شاید یک روز برگردد و از عصبانیتِ این ساعت های بخشی از پرسپولیسی ها کم کند و با اولین گل، م، ر، ه، ی را دوباره رویِ قلب آن ها به هم بچسبانند. در پرسپولیس، هیچکس آرزویی غیر از موفقیت برای طارمی ندارد. همه امیدوارند روزهای کویتی او زودتر تمام شوند و پدیده فوتبال ایران با مرارت به فوتبال اروپا برسد و بعد، روزی دوباره پیراهن قرمز را به تن کند و این بار دیگر نکرانی جدایی در کار نباشد. روزی که دنیا با 4.5 میلیاردهای او و کمک هایش به دیگران، جای بهتری شده باشد. 


گدخبر:9405
  ۶  
آی اسپورت
2015-06-11 14:49:47
نظر دهید
۶ نظر
-
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۳۰
اگه پرسپولیس نبود طارمی هنوز هم دسته 1 بود. رفیق نیمه راه یعنی همین
Saeed
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۴۰
خوبه،مطلبت تأثیر گذار بود ولی برا تأثیر بیشتر نمیخواد مهدی طارمی و بوشهرو فقیر جلوه بدی،درسته به جرأت نصف پایتخت نشینای پر مدعا نمیدونن بوشهر استانه ولی ایقدی میدونین که عسلویتون خارگتون پارس جنوبیتون ٧٠٪ ماشینای خاریجتون از بوشهر میاد پس وقتی تو نمیدونی بوشهر کجاست زحمت بکش در موردش نظر نده
-
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۹
چرت ترین مطلبی بود که خوندم. لیگ کویت داغون ترین لیگ آسیاست. طارمی شاید 4 میلیارد گیرش بیاد اما فوتبالش با خاک یکسان میشه.
-
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۶
سوپر چرت
-
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۲۵
نوش جونش ان شاالله هر جا هست موفق باشه جاش تو دل ما پرسپولیسی هاست
شهرام
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۷
مهدی طارمی اسطوره بی تکراری بزای ما بوشهریا است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر