فهرست
پیشنهاد سپاهان به ستاره نفت/ فرکی شاگرد سابقش را می خواهد!
پیشنهاد سپاهان به ستاره نفت/ فرکی شاگرد سابقش را می خواهد!

پیشنهاد سپاهان به ستاره نفت/ فرکی شاگرد سابقش را می خواهد!

آی اسپورت- زننده گلِ قهرمانی سپاهان در مسابقه تراکتورسازی و نفت، حالا مورد توجه اصفهانی ها قرار گرفته است. با قطعی شدن جدایی دو مهره خارجی، حالا سپاهان تلاش برای جذب بازیکنان خارجی دیگری را آغاز کرده است. به نظر می رسد صدرنشینِ لیست خرید فرکی برای سپاهان، لئوناردو پاودانی باشد. مدافعِ میانی نفت فصلی رویایی را در تیم علیمنصور پشت سر گذاشته و حالا بعید نیست جذبِ مبلغ قابل توجه پیشنهادی سپاهانی ها شود. 


لئوناردو پادوانی، 28 بار در لیگ چهاردهم برای نفت به میدان رفته و جالب اینکه در همه این هفته ها فقط 2 اخطار دریافت کرده است. او در 4 مسابقه حساس با سپاهان، صبا، استقلال و تراکتور در جریان بازی برای تیمش گلزنی کرده و در خط دفاعی نیز، همه نیازهای نفت را برآورده ساخته است. پادوانی پنالتی زن خوبی نیز هست و در این فصل در بازی با نفت مسجد، پدیده و سایپا پنالتی هایش را تبدیل به گل کرده است.


حسین فرکی اولین مردی بود که در فوتبال ایران به پادوانی اعتماد کرد و این بازیکن برزیلی را برای نفت تهران به خدمت گرفت. او حالا به دنبال جذب شاگرد سابق خودش است تا شاید پادوانی گل قهرمانی بعدی سپاهان در لیگ را، این بار با لباس خود سپاهان بزند.

کدخبر:9405
  ۸  
آی اسپورت
2015-06-11 15:31:59
نظر دهید

۸ نظر
-
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۲
عمرا ... زردکهای پول و پارتی امسال هم با نامردی و شانس و دستهای پشت پرده قهرمان شدند دیگه از این خبرها نیست!!
-
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۸
8 تا قهرمانی هم قبلش بود
برین کلاا جمع بشین رو هم ببینم میرسین بهش یا نه....
نصف جهان
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۳۳
تا موقعی که این جوری فکر می کنید ما حاحاها قهرمانیم. زنده باد اصفهان .زنده باد سپاهان
ف ک معروف این بود
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۸
مافیا بازی بازم ادامه داره(گل بزن سال دیگه توتیم خودمی مامانی)
sepahani
پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۰۸
قهرمان می شیم بازهم و بازهم البته اگه خدا بخواد.
مهدی قاسمی
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۰۹
تو چی میگی برو به جشن نایب قهرمانیت برس بابا.فک کرده ما نمیدونیم تیمی که نصف تاریخ باشگاهشو تو دسته یک دست و پا میزده از ذوق نایب قهرمانی پرچم در آوردن و خوشحالی کردن
علی رضـــا
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۳۵
عوامل قهرمانی سپــاهان، اول آندو و بعد حامد لک..
جلیل
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۵۶
دوستمون میگه مافیا بازی ادامه داره گل بزن سال دیگه تو تیم خودمی! شما اهل کجایی برادر؟ حالت خوبه؟ اون قضیه ی مافیا که میگن گل بزن سال دیگه تو تیم خودمی مربوط به گل خودیه نه گل زدن به تیم حریف.پادوانی بازیکن نفت بود که تو باز حساس لیگ به تیم حریفش گل زد حالا کجای کار مافیا بوده؟! ضمنا اگه نمیدونی و البته نمیتونی صحبت نکنی اینم بدون که همین آقای پادوانی امسال به سپاهانم گل زد.اینم کار مافیا بوده حتما!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر