فهرست

بازگشت کلوزه به تیم ملی آلمان

آی اسپورت- تیم ملی آۀمان که خود را برای حضوری قدرت مند در جام جهانی برزیل آماده می کند در چهارچوب برنامه های آماده سازی خود چهارشنبه شب در اشتوتگارت به مصاف تیم ملی شیلی خواهد رفت.
اردوی آماده سازی ملی پوشان آلمانی در اشتوتگارت امروز با خروج لارس بندر هافبک دفاعی باشگاه بایرلورکوزن از ترکیب لوو برای بازی مقابل شیلی و بازگشت میروسلاو کلوزه مهاجم کهنه کار این تیم، امروز زیر نظر لوو پیگیری شد.
یوآخیم لوو برای این دیدار دوستانه چهار بازیکن جوان را نیز به اردوی تیم ملی دعوت کرده است پیر میشل لاسوگا، کودران موستافی، ماتیاس گینتر، آندره هان بازیکنانی هستند که نخستین تجربه ی خوددر تیم ملی بزرگسالان را کسب می کنند حخضور این بازیکنان جوان بدلیل مصدومیت هایی است که گریبان اکثر ملی پوشان آلمانی را گرفته تا لوو بدون شش بازیکن مصدوم به این دیدار دوستانه فکر کند.
لوو در مورد شرایط لام در این بازی گفت:" لام در خط هافبک بازی می کند همان جایی که الان ماه ها است برای تیم بایرن مونیخ به میدان می رود و احتمالا کوین گروس کروتز جای او در سمت راست را پر خواهد کرد." گروس کروتز پس از سه سال بار دیگر برای دیدار هارشنبه شب به اردوی تیم ملی دعوت شده است.
     
آی اسپورت
2014-03-03 18:53:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر