فهرست
عکس روز: این پیامِ صادقیانِ عجیب!
عکس روز: این پیامِ صادقیانِ عجیب!

عکس روز: این پیامِ صادقیانِ عجیب!

آی اسپورت- همه از آمار ناامیدکننده فصل گذشته او خبر دارند اما هنوز هم پیشنهادها یکی یکی از راه می رسند. ذوبی ها به بازگرداندن پسری فکر می کنند که در همین باشگاه ساخته شده است، علیمنصور در صورتِ ماندگار شدن در نفت، دوست دارد پروژه متحول کردن پیام را آغاز کند، تراکتوری ها بدشان نمی آیند بازیکن همشهری شان به تیم اضافه شود و امیر قلعه نویی نیز برنامه هایی برای جذب او در تیم بعدی اش دارد. پرسپولیسی ها نیز حتی گاهی با مرور پاس بیرون پای مارکو رویسی او به خلعتبری، امیدوار می شوند پیام بماند و دوباره تبدیل به همان بازیکن لیگ سیزدهم شود. در واقع همه، از استعداد نهفته توی ساق های صادقیان خبر دارند اما این پتانسیل، به شرطی به تیم ها کمک خواهد کرد که پیام از درخشش در زمینِ حاشیه فاصله بگیرد.


این، عکس تازه منتشرشده توسط او در فضای مجازی ست. تصویری که در آن صادقیان را در کنار مهدی رحمتی می بینیم. شماره 11 پرسپولیسی ها، در توضیح این عکس از عبارت «تمرین سخت و پرفشار» استفاده می کند تا به اثبات برساند او، عجیب ترین فوتبالیستی‌ست که در همه این چند سال دیده ایم. بازیکنی که وقتی همه مشغول تمرین هستند، تعطیل می کند و وقتی همه در تعطیلات به سر می برند، تمرین می کند!

کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-12 12:35:02
نظر دهید
۴ نظر
علیرضا
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۳۹
پیام اگه می خواد دوباره به اوج برگرده باید اعتیاد رو کنار بذاره در غیر اینصورت به هیچ جا نمی رسه همونجوری که اولادی به خاطر اعتیاد فوتبالش نابود شد!
-
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۵۷
چرت نگو اس تق لالی...مگه مثله عمران زاده با رحمتی هسش که معتاد باشه
-
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۹
متاسفانه تو اخلاقش تعادل نداره. اما از نظر استعداد فوق العادست.
-
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۱۴
کاربر با نامه علیرضا نظره تو نشان از این داره که تو پست ترین درجه انسانیت قرار داری چطور میشه با این قطعیت راجع به یه بازیکن جوون یا اصلا هر کسه دیگه افترا زد من نه طرفداره پیامم نه مخالفش و از خوندنه متنه تو حالم بد شد از وجود ادمهایی مثله تو در جامعه مون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر