فهرست
چرا پیکه در بازی اسپانیا-کاستاریکا هو شد؟
چرا پیکه در بازی اسپانیا-کاستاریکا هو شد؟

چرا پیکه در بازی اسپانیا-کاستاریکا هو شد؟

جرارد پیکه شب گذشته در پیروزی 2-1 تیم ملی اسپانیا مقابل کارستاریکا در دیداری دوستانه به خاطر حمایت اخیرش از استقلال کاتالونیا و کنایه‌اش به کریستیانو رونالدو از جانب برخی هوادارن لاروخا «هو» شد.
او پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: هواداران همانند هر کسی می‌تواند دیدگاه و نظرات خود را آزادانه بیان کنند که یک روز آنها «هو» و روز دیگر کف می‌زنند. سالهاست که به این موضوع عادت دارم و این موضوع اذیتم نمی‌کند. به هر حال من به وظیفه‌ام عمل می‌کنم و هر وقت که به تیم ملی اسپانیا آمده‌ام درست مثل این بوده که به خانه‌ام آمده‌ام. من بازی‌های ملی زیادی در کارنامه‌ام دارم و هر موقع که از من دعوت به عمل آمده به آن پاسخ مثبت داده‌ام.
مارک بارترا، هم‌تیمی باشگاهی و ملی جرارد پیکه هم در حمایت از او اگفت: پیکه همیشه از تیم ملی اسپانیا و بارسلونا دفاع کرده است. او پسر خوبی است و شایسته این بدرفتاری از سوی برخی هوادارن نیست. او همیشه تمام توان خود را برای تیم ملی و تیم‌های پایه اسپانیا گذاشته است. امیدوارم این رفتار تماشاگران هر چه زودتر متوقف شود.
ویسنته دل‌‌بوسکه با حضور در کنفرانس خبری در اشاره به «هو» شدن مدافع 28 ساله تیمش و در حمایت از او گفت: پیکه تا به امروز 68 بازی ملی برای اسپانیا انجام داده و از کودکی در تیم‌های پایه اسپانیا بازی کرده است. «هو» کردن یک بازیکن یعنی «هو» کردن تیم ملی اسپانیا و از این کار برخی از هواداران دلخورم و حسی بدی دارم. اتحاد بین ما از هر چیز دیگری مهمتر است. برخی رسانه‌ها هستند که به نفرت و اختلاف بین مناظق مختلف دامن می‌زنند و افراد را تحریک می‌کنند. پیکه قبل از بازی آماده بود، می‌خواست بازی کند و به دنبال حضور در ترکیب تیم بود.
     
آی اسپورت
2015-06-12 12:48:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر