فهرست
دیسلایکِ روز: ادعاهای "مسخره" مهرداد پولادی!
دیسلایکِ روز: ادعاهای "مسخره" مهرداد پولادی!

دیسلایکِ روز: ادعاهای "مسخره" مهرداد پولادی!

آی اسپورت-  مهرداد پولادی، بهترین بازیکن ایران در رقابت های جام جهانی 2014 بود و انتظار می رفت سرنوشت به مراتب بهتری داشته باشد. بهتر از اینکه خودش را توی قطر حبس کند و قید بازی در تیم ملی را بزند و با توجیه هایی عجیب، علاقه مندان به فوتبال در ایران را ساده لوح فرض نماید!مهرداد در گفتگوی تازه اش دست روی نکته های گشته که همه شان رد شدنی و در مواردی تعجب برانگیز هستند.


مهرداد پولادی می گوید که قراردادش با باشگاه الشحانیه «چند ساله»(!) بوده است. همین که او حتی حاضر نیست شمار این سال ها را اعلام کند، نشان می دهد او با مخاطبان گفتگویش صادق نیست. او قبلا به نظام وظیفه اعلام کرده بود قراردادی دو ساله دارد و در زمان اتمام این قرارداد به ایران برمی گردد اما جالب اینجاست که منابع مختلفی مثل سایت الکاس، مدت زمان قرارداد او با الشحانیه را یک ساله اعلام کرده اند!


مهرداد پولادی تاکید دارد که تا پیش از امضای قرارداد اول با الشحانیه، ابدا از ماجرای سربازی خبر نداشته است. جالب تیست که پیش از آن مقطع، رسانه های ایرانی به روشنی از خود ماجرا خبر داشته اند و پولادی نه؟


مهرداد پولادی می گوید که در صورت فسخ قرارداد با الشحانیه، به صورت مادام العمر محروم خواهد شد! این هم دیگر از آن حرفهاست. اگر ادعای رسانه های مختلف صحیح نباشد و مهرداد هنوز با الشحانیه قرارداد داشته باشد، مذاکره با باشگاه و پرداختن مبلغ حق فسخ قرارداد را تمام خواهد کرد.احتمالا مسئولان باشگاه با اطلاع از مشکل سربازی او، حتی بدون دریافت مبلغ قراردادش را به اتمام می رسانند.


مشکل فقط قرارداد با الشحانیه است؟ مهرداد که اینطور می گوید.پس باید این فصل پولادی را در لیگ دو قطر ببینیم؟ آیا او ظرف روزهای آینده از الشحانیه به یک تیم در سطح اول فوتبال قطر منتقل نمی شود؟


پولادی معتقد است کارت معافیت اش هیچ مشکلی ندارد و فقط چند «ابهام» دارد. اگر حق با او بود، چرا خود او برای حل این ابهام ها سفری کوتاه به ایران نمی کند و مشکل حضورش در تیم ملی را به پایان نمی رساند؟ اینهمه فرار برای تنها چند ابهام؟ 


ممکن است حق با پولادی باشد و شائبه های «پناهندگی» او مسخره باشند اما حقیقت آن است که توجیه های او برای رد این شائبه ها مسخره تر به نظر می رسند. غلط یا درست، سربازی در ایران یک قانون است و هر سال تعداد زیادی جوان که خون شان از پولادی کمرنگ تر نیست، می روند تا دو سال از عمرشان را صرف این قانون کنند. جالب اینکه برای پولادی، سربازی نهایتا به بازی در یک تیم نظامی و چندصدمیلیون پول دریافتی  خلاصه می شود اما او باز هم حاضر نیست از میلیاردهای فوتبال قطر دل بکند و دیگر فراری نباشد!


کدخبر:9405
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-06-12 22:46:39
نظر دهید

۱۰ نظر
رضا
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۰
آی اسپورت واسه این دیسلایک میسلایک های مسخره ات هیچوقت به سایتی بزرگی تبدیل نخواهی سد!!
محمد
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۴
آخه اگر خودت هم بودی چند میلیاردو ول میکردی میرفتی سربتزی آقای نویسنده؟مگه دیوانست؟
سارا
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۳
متن عالی بوددددد
مجتبی
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۳
کاملا موافقم
sia
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۹
به عمرم استدلال به این مسخرگی نشنیده بودم‌??� یا شما واقعا از هیچ‌جای دنیا خبر نداری یا نفست از جای خیلی‌ خیلی‌ گرمی‌ بلند می‌شه ؟؟ جالب اینکه برای پولادی، سربازی نهایتا به بازی در یک تیم نظامی و چندصدمیلیون پول دریافتی �?‌خلاصه می شود اما او باز هم حاضر نیست از میلیاردهای فوتبال قطر دل بکند و دیگر فراری نباشد!

معلومه که حاضر نیست‌??� میدونی‌ چندین میلیون ایرانی‌ حاضرن فراری باشن چند صد میلیونم بگیرن ؟ خودتو زدی به کوچه علی‌ چپ ؟
-
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۵۲
majid jalali salhast az in vaziat e bade sarbazi......................................
ابوذر
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۷
من از فولادی تشکر میکنم بابت این کارش...میتونه نره سربازی ،نمیره....من هم میتونستم بپیچونم...میپیچوندم...اسمش سربازیه،وگرنه دو سال حبسه....با این کارش دهن کجی کرده به این قانون مسخره.
-
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۴۸
سربازی چیه دیگه
عبدالناصر
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۲۷
نوش جانش .....
سیاوش
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۵۷
مطلب , غالی بود .
جوانای مردم میرن لب مرز خدمت , میرن پلیس راه جنازه و تصادف جمع می کنن , میرن جاهایی که پولادی و امثال ایشون حتی یک روز هم نمیتونن اونجا زندگی کنن - اونوقت این جماعت که از پولِ نفتِ این مملکت واسه خودشون کسی شدن , اینجوری خودشونو تافته ی جدا بافته میدونن .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر