فهرست
دعوت افشین از پرسپولیسی‌ها به شارلاتان بازی
دعوت افشین از پرسپولیسی‌ها به شارلاتان بازی

دعوت افشین از پرسپولیسی‌ها به شارلاتان بازی

آی اسپورت - چندی پیش افشین پیروانی در یک مجادله لفظی با مالک تراکتورسازی مدعی شده بود اگر دوستان قادر به تلفظ نام پرسپولیس نیستند و نمی خواهند آن را به زبان بیاورند، از تاریخ تمدن و افتخار به جای واژه پرسپولیس استفاده کنند. حالا اما انتشار یک کلیپ جنجالی از افشین پیروانی که متعلق به اولین دوره لیگ برتر است در رختکن حواشی زیادی را برای سرپرست پرسپولیس به وجود آورده است. او که کاپیتان پرسپولیس در آن زمان محسوب می شد خطاب به سایر بازیکنان در بین دو نیمه توصیه هایی را مطرح می کند که ادعای قبلی او مبنی بر تاریخ، تمدن و افتخار را زیر سوال می برد و به نوعی روحیه پیروانی در برخورد با مسائل مختلف را بازگو می کند. این فیلم در فضای مجازی منتشر شده و با بازخوردهای متفاوت و زیادی مواجه شده است. پیروانی در این بازی از هم‌تیمی‌هایش می‌خواهد هر جور چرک بازی و شارلاتان بازی را که بلد هستند در زمین اجرا کنند تا قهرمان شوند!

۲۵ ۴  
آی اسپورت
2020-03-24 01:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
جون هوتن راست میگم
سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹، ۱۱:۴۶
در آن بازی پرسپولیس روی کرنر گل زد و خداروشکر بهانه درست تخمه ژاپنیا نیست که بخوان آن قهرمانی کیسه سوز را زیر سوال ببرند اما یک سوال:
چگوارای وطنی در بازی با پارس جنوبی یک چشم به داور داشت و با با دست مهاجم پارس را در محوطه جریمه واژگون کرد اشکالی نداره؟؟
در بازی برگشت دربی تمارض کرد و خطا گرفت و توپ منجر به گل اول شد ایرادی نداره؟!
باز خوبه افشین پیروانی حرف زد و چگوارای پلاستیکی کیسه عملی انجام داد:)))

در ضمن اگر پیروانی حرف بدی زده تاریخ باشکوه پرطرفدارترین باشگاه آسیا، پرافتخارترین باشگاه ایران با ۱۲ قهرمانی در لیگ و ۶ جام حذفی و یک قهرمانی در جام در جام و دو مقام دومی در آسیا و لیگ قهرمانان و ۳ تا سومی در آسیا با داشتن دو ستاره در تالار افتخارات اشیا علی پروین و همایون بهزادی و داشتن ستاره های درخشان در آسیا به نام کریمی و دایی و مهدوی کیا و بیرانوند که سه تای اولی توپ طلای آسیا را کسب کردند و چهارمی بهترین دروازه بان آسیا شد و سید جلال حسینی از نگاه فیفا در لیست تیم منتخب تیمهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۴ شد زیر سوال میره؟!

بهتره به فکر پماددرمانی باشین و #پوکر_خونینی که در راهه
۶
حسین
سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹، ۱۲:۰۷
مکتب عبده اینه.. شارلاتان بازی ، کثافت کاری، فساد واقعا پیروزی خطاب کردن این تیم نهایت احترام به این تیمه وگرنه این تیم از اولم اسمش بولینگ عبده بوده و الانم مکتبش بر پاییه عبده استوار... تاریخ،شارلاتانیسم، فساد
۸ ۱
...
سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹، ۲۲:۵۳
پس هنوز خسروانی رو نشناختی فلک زده تا بدونی چه جرثومه فسادی بوده در ضمن اونوقت بگو پیروزی تا جونت بالا بیاد عمامه چی
فرهاد
سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹، ۲۱:۱۵
این اشغال همان است که با دست به سپاهان گل زد بعد قسم خورد که با دست نزده است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر