فهرست
با هجومی‌ترین تیم لیگ برتر آشنا شوید
با هجومی‌ترین تیم لیگ برتر آشنا شوید

با هجومی‌ترین تیم لیگ برتر آشنا شوید

آی اسپورت - این اولین بار نبود که بازی سپاهان در برابر حریف ۴ گل به دنبال داشت. سپاهان در مصاف با ذوب آهن ۳-۱ برنده شد در حالی که در بازی پیشین در برابر شهر خودرو با همین نتیجه شکست خور ده بود. بازی‌های متعددی از سپاهان این فصل با تعداد گل‌های زیادی همراه بوده است. این به خاطر ارائه بازی تهاجمی از سوی سپاهان در برابر حریفان است که به حریفان هم اجازه بازی هجومی را می‌دهد.

طبیعی است تیمی که در حمله باشد در دفاع آسیب‌پذیر نشان دهد اما تا به اینجای کار تعداد گل‌های زده سپاهان بیشتر از گل‌های خورده‌اش بوده و به همین خاطر یکی از مدعیان قهرمانی بشمار می‌رود. سپاهان این فصل به نسبت سپاهان فصل گذشته یک تفاوت عمده دارد. اینکه راحت فوتبال می‌کند و در روزهایی که شکست هم می‌خورد بهم نمی‌ریزد و فوتبال خود را بازی می‌کند. طبیعتا این به خاطر آرامش محرم در کنار زمین است. مربی‌ای که با وجود آرامش این طور نیست که نسبت به اتفاقات داخل زمین بی تفاوت باشد و گاها در مصاحبه‌های خود هشدارهای لازم را به بازیکنان سپاهان می‌دهد. همانند هفته گذشته که بعد از بازی با شهرخودرو خطاب به بازیکنان تیمش گفت چهره خوشی ندارد که تیمش در ۱۳ بازی ۱۷ گل بخورد.

در دربی اصفهان محرم را همانند گذشته در کنار خط دیدیم. تصمیمات او کمک زیادی به سپاهان کرد تا برنده بازی باشد. به واقع او فرشته نجات تیمش در دربی اصفهان بود. با حضور محمدرضا خلعتبری در زمین سپاهان به گل دوم رسید  و وقتی یاسین سلمانی جوان به میدان آمد سپاهان گل سوم را هم زد. بدون شک تصمیمات این چنین به خاطر آرامشی است که محرم در کنار زمین دارد و البته مشورت‌هایی که با کمک‌هایش انجام می‌دهد. همان طور که اشاره شد سپاهان این فصل یک حسن بزرگ دارد؛ اینکه هیچ وقت بهم نمی‌ریزد. حتی در بازی‌هایی که نتیجه را عقب می‌افتد و شکست می‌خورد. این تیم با ۲۳ گل زده تهاجمی‌ترین تیم لیگ برتر بشمار می‌رود و با این ذهنیت می‌تواند به موفقیت‌های متعددی دست پیدا کند. اما همان طور که محرم گفته باید در دفاع هم با توان بالا بازی کند. در این صورت محرم می‌تواند در اولین فصل مربیگری‌اش به جام دست پیدا کند.

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2021-02-06 15:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر