فهرست
درباره خسرو حیدری؛ آقای «ضد مصاحبه»
درباره خسرو حیدری؛ آقای «ضد مصاحبه»

درباره خسرو حیدری؛ آقای «ضد مصاحبه»

آی اسپورت - شروع فوق‌العاده عادل فردوسی ‌پور با برنامه «2018» باعث شده است انتظارات از این برنامه بالا برود. این کاری بود که خود عادل کرد. او با دعوت از علی پروین و حشمت مهاجرانی در شب اول پخش برنامه‌اش کاری کرد همه انتظار حفظ این روند و حتی بهتر شدنش را داشته باشند. انصافا درباره محتوای آیتم‌ها و گزارش‌ها هم می‌شود نمره خوبی به عادل داد. اما در مورد مهمان‌ها و کارشناس‌ها اوضاع چندان خوب نیست. به جز دکتر حمیدرضا صدر و جواد نکونام که نظرات و تحلیل‌های‌شان حساب شده و جذاب به نظر می‌رسد بقیه مهمان‌ها شور چندانی در بیننده ایجاد نمی‌کنند.

نمونه آخر این اتفاقات حضور خسرو حیدری به عنوان مهمان یا کارشناس در برنامه بود که در شب برگزاری بازی تیم‌های انگلیس و تونس رخ داد. خسرو اگرچه فوتبالیست قابل و مطرحی است اما حضورش در برنامه «2018» اصلا خوب از آب در نیامد. یکی از دلایل این شکست به شخصیت محجوب و کم حرف خسرو برمی‌گردد. او اصولا آدم حرافی نیست. خسرو یک بار هم مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری بود که در آن برنامه هم مشخص بود «آدم مصاحبه» نیست. مدیری هرچقدر تلاش کرد مصاحبه‌اش با حیدری را جذاب کند نتوانست. عده‌ای معتقد بودند چون مصاحبه مدیری با او «فوتبالی» نبوده بنابراین خوب از آب درنیامده است. اما حضور حیدری در برنامه «2018» نشان داد مشکل از برنامه یا مجری نبوده است. این خود حیدری است که «خوش مصاحبه» نیست. تمام حرف‌هایی که خسرو در این برنامه زد بدیهیاتی بود که برای همه روشن بود. این را که «هازارد مثل مسی می‌ماند»، «بلژیک می‌تواند انگلیس را اذیت کند»، «انگلیس خوب است»، «مراکش با اسپانیا فرق دارد»، « اسپانیا قوی‌تر است و اسپانیا را با مراکش نمی‌شود مقایسه کرد» همه اهالی فوئبال می‌دانند.

او در صحبت‌های فنی‌اش هم خوب عمل نکرد. به عنوان مثال در پایان بازی انگلیس و تونس گفت: «به هرحال دیدیم که بازی دو یک شد. تیم انگلیس دو گل زد و تیم تونس یک گل. می‌توانیم بگوییم که بازی سه تا گل داشت!» طبیعتا شنیدن این جملات برای علاقمندان عادی فوتبال هم جذاب نیست چه برسد به تیفوسی‌ها و خوره‌های فوتبال که توقعات بسیار بالاتری از این برنامه‌ها دارند. خسرو حیدری در این مورد اصلا خوب نیست و از این نظر دقیقا در مقابل کسی مثل جواد نکونام قرار دارد که روز بازی ایران – مراکش بسیار مسلط و با اعتماد به نفس و البته فنی حرف‌ می‌زد و حتی آنالیزهای برنامه 90 را هم زیر سوال می‌برد.

 

سازندگی

۹ ۷  
آی اسپورت
2018-06-20 12:08:00
نظر دهید

۷ نظر
یه بنده خدا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
البته بدترین فردی که دیدم کریمی بوده . کریمی دو کلمه نمیتونه صحبت کنه. البته اینها همه از بیسوادی قشر فوتبالیسته .
در جواب بنده خدا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۲
علی کریمی شاید نتونه با الفاظ بازی کنه اما جوری می چزونه که دشمنان حقیرش تا سالها بسوزند
۱
اشکان4
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۵
آخه مجبورن چنین شخصی که هنوز اونقدر پخته نشده که تحلیل فنی بکنه به برنامشون بیارن؟
یا مثلا کامیابی نیا هنوز به این جوانی رو میارن بازی تحلیل کنه!
این توهینه به شعور پدران ما و آدم هایی که عمرشون رو در فوتبال گذروندن.
666
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
وظیفه بازیکنان خوب صحبت کردن و تحلیل فوتبال نیست مشکل فردوسی پوره که فکر میکنه اینطوری جذابیت برنامه اش بیشتر میشه
۷
خربین
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰
حمید صدر که فقط مزخرف میگه... تیک عصبی هم داره انگار ... هی صحبت هاش قطع و وصل میشه.

علی پروین هم فقط دروغ گفت و از خودش و ننه اش تعریف کرد. مهاجرانی هم خیلی حرف خاصی نزد.
حاج رضایی هم افتضاح
در مورد خسرو هم هرچند خشک و بی روح بود ولی بازم صد رحمت به خسرو ... دیشب 5 دقیقه کامیابی نیا رو دیدم نتونستم تحمل کنم خاموشش کردم.
عمرعبدرالرحمن
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
عقده و حسادت داره نابودت میکنه
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۱
علی کریمی یه بار اومد و تاج و کاج را بهم پیچید و اقلیت گچ مغز را سرجای خودش نشوند
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر