فهرست
تیم ملی ایران، تیم مورد علاقه مورینیو!
تیم ملی ایران، تیم مورد علاقه مورینیو!

تیم ملی ایران، تیم مورد علاقه مورینیو!

آی اسپورت- مورینیو، مربی قهرمان لیگ برتر انگلیس چند روز بعد از قهرمانی تیمش و هجمه انتقاداتی که به او شد در یک مصاحبه تند و تیز مربیانی که به ضد فوتبال و فوتبال تدافعی و برتری با حداقل گل اعتقاد ندارند را احمق خواند! او در مصاحبه‌اش گفت:«عده‌ای مردم هستند که یک‌سری ایده‌ها و فلسفه دارند و می‌خواهند به هم بگویند که «ما همه چیز را از پایه درست می‌کنیم»، «ما در تملک توپ بسیار خوب هستیم» و «ما ضدحمله‌ای فوتبال بازی نمی‌کنیم»، اما واقعیت این است که اگر شما ضدحمله‌ای بازی نکنید به خاطر این است که احمق هستید. ضد حمله یک رکن فوق‌العاده در فوتبال است.»
نکته جالب در مورد این مربی پرتغالی شباهت بیش از اندازه تفکرات او با کی‌روش است. کی‌روش در بازی دوستانه با ازبکستان باز هم یک برد یک بر صفر دیگر بدست آورد تا باز هم مخالفانش از زیبا بازی نکردن و برد با حداقل نتیجه او ایراد بگیرند. اما به نظر می‌رسد که فلسفه کی‌روش با مربی هموطنش یکی است و او همچنان با تیم ملی فقط بدنبال برد است نه هیچ چیز دیگری و تلاش برای عوض کردن آنها فایده‌ای ندارد.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-12 22:48:09
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹
ببخشیدا چرت و پرت میگی
ب قول کیروش اون بازی ک شما انتظار دارید از کیروش باید مهرشو هم بدید ، شما با بازیکنان فاقد ستاره و اروپا ندیدع و ... انتظار دارید چطور بازی کنند و کیروش چطور تکتیک بده ب تیم
یه بازیکن خوب پا توپ وحید امیری بقیش هیچ
اون کارشناسان کم محترمن انتظار نداشه باشن با این بستر تیمهارو ۳/۴/۵ گل بزنیم و مثه بارسا بازی کنیم
چرت میگید
اما بحث مورینیو
مورینیو مهرشو داره و بازیشو اونطوری میکنه
-
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۱۷
فلسفه واصل ایده کیروش که مورینیو وسیمونه و بقیه از اون استفاده می کنند
-
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۱۸
فلفسه من هم همینه که تو گفتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر