فهرست
مانچینی: از میلان نمی ترسم
مانچینی: از میلان نمی ترسم

مانچینی: از میلان نمی ترسم

آی اسپورت - میلان قرار است سال آینده با حمایت مالی سرمایه گذاران تایلندی تیمی قدرتمند را روانه سری آ ایتالیا کند. اما روبرتو مانچینی سرمربی اینتر – همشهری میلان- می گوید ترسی از میلان سال آینده که قرار است با مالک جدیدش «بی تائچابول» تغییر و تحولاتی اساسی را به خود ببیند، ندارد و از این گفت که حضور سرمایه گذاران خارجی به سود فوتبال ایتالیاست.
تاجر میلیاردر تایلندی بر اساس گزارشها، 49 درصد از سهام میلان را به با مبلغی در حدود 500 میلیون یوروه خریده است، و این مبلغ می تواند به میلان قدرتی چشمگیر در بازار نقل و انتقالات بدهد.
مانچینی در گفت و گو با روزنامه «استامپا» وقتی با این سئوال که نگران یک میلان قدرتمند در آینده نیستید، مواجه شد اینطور پاسخ داد: «نه، ضمن اینکه من صمیمانه خوشحال خواهم شد اگر شهر میلان بار دیگر با هر دو تیمش به اوج فوتبال ایتالیا برسد. من اصلا در مورد سرمایه گذاران خارجی ذهنیت بدی ندارم. این نتیجه طبیعی بحرانی است که ما با آن مواجه هستیم. برای رقابت با تیمهایی که می توانند سرمایه گذاری های هنگفت داشته باشند، مثل بارسلونا و رئال مادرید، شما به برنامه ای کامل برای سرمایه گذاری نیاز دارید.»
کد خبر 9410
     
آی اسپورت
2015-06-12 19:18:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر