فهرست

وبه را :ایران در قلب من است / خسته بودیم

آی اسپورت -ژوروان ویرا در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر ایران که با شکست 3 بر 2 این تیم همراه بود،از نمایش تیمش ابراز رضایت کرد .

متن کنفرانس مطبوعاتی ویه را را بخوانید:

شکست 3-2

خیلی خوشحالم که در ایران هستم. قبلا اینجا کار کرده‌ام. ایران همیشه در قلب من جای دارد. می‌خواهم از فدراسیون فوتبال تشکر کنم وقتی کی‌روش ایران را به جام جهانی برد ثابت کرد که مربی بزرگی است.این بازی خیلی بازی مهم و خوبی بود. کی‌روش هم مثل من می‌خواست بعضی از بازیکنان جوانش را امتحان کند و تیم ما هم برای اولین بار است که این طور شکل گرفته است. با توجه به این مسئله، از نمایش تیمم راضی هستم.

روند بازی ؟

ما خیلی زود گل خوردیم و آن گل تعادل بازی را به هم زد. گل زودهنگام باعث شد تمرکز بازیکنانم از بین برود که فکر می‌کنم به خاطر ضعف دفاع‌مان بود. بعد از آنکه گل اول را خوردیم توانستیم خوب بازی کنیم ولی باوجود آنکه موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم، باید قبول کنیم که روی خوش‌شانسی به گل رسیدیم. همان طور که ایران گل دومش را زد. در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم و می‌خواستیم توپ را خوب بچرخانیم اما چند عامل مانع کار ما شد که مهم‌ترین مساله خستگی بازیکنانم بود که در لیگ‌های مختلف عربی بازی می‌کنند. با توجه به تمرین‌هایی که داشتیم خوب بازی کردیم ولی همیشه در فوتبال اشتباهات هستند که نتیجه را رقم می‌زنند.

 بعد از آنکه گل دوم را خوردیم ناامید نشدیم و تلاش کردیم تا گل دوم را زدیم. اما بعد از آن دوباره اشتباهاتی انجام دادیم و گل سوم را دریافت کردیم. البته بازیکنانم خیلی خوب بودند و نمی‌خواهم از آن‌ها انتقاد کنم. ما اینجا برای سه امتیاز آمده بودیم و با بازی‌مان نشان دادیم که به دنبال این هدف هستیم البته به این هدف نرسیدیم.

کیفیت زمین ؟

 اگر ایرادی در گذشته گرفته‌ام مربوط به گذشته است و اکنون دیگر بازی تمام شده است.

     
آی اسپورت
2014-03-03 20:01:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر