فهرست
نگاه روز: چرا امیر عابدینی مدیر مناسبی برای پرسپولیس نیست؟
نگاه روز: چرا امیر عابدینی مدیر مناسبی برای پرسپولیس نیست؟

نگاه روز: چرا امیر عابدینی مدیر مناسبی برای پرسپولیس نیست؟

آی اسپورت- تلاش های محمدحسین نژادفلاح برای باقی ماندن روی صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس، رفته رفته به بن بست رسیده اند تا با پایان روزهای مسئولیت آقای قائم مقام، مدیرعامل جدید باشگاه در شرف معرفی شدن باشند. به نظر می رسد پرسپولیس در همین هفته، ترکیب اعصای هیات مدیره و مدیرعامل جدیدش را خواهد شناخت. مدیری که بعضی ها می گویند نامش امیر عابدینی خواهد بود. اینکه بعد از همه این سال ها، هنوز هم فقط و فقط امیر عابدینی و محمد دادگان به عنوان مدیران موفق فوتبال در ایران شناخته می شوند، به خوبی وضعیت مدیران فوتبال در این کشور را نمایان می کند. دادکان به خاطر چند سال حضور در فدراسیون و عابدینی به خاطر نتایج پرسپولیس دهه هفتاد و ترنسفر کردن چند بازیکن که همه اروپا دنبال شان بودند، هنوز هم مدیران مورد وثوق پرسپولیسی ها هستند اما در بین هواداران تیم سرخپوش پایتخت، چند نفر از ماجراهای عابدینی در داماش خبر خبر دارند؟ آیا آقای مهندس واقعا گزینه ایده آلی برای پرسپولیس خواهد بود؟علاقه به دخالت در کارهای فنی مربی از همان سال های ابتدایی مدیریت در فوتبال با عابدینی همراه بوده است. او این عادت را داماش نیز دنبال کرد و از یاد نبرد که در جریان بازی های خانگی تیم، یا از تلفن همراه و یا از عبدالله مرغوب به عنوان تلفن همراه انسانی(!)(آیتم نود در این مورد را یادتان هست؟) استفاده کند. امیر خان در رشت حتی کار را به جایی رساند که یکی از مربیان کهنه کار فوتبال ایران روی نیمکت داماش، به خاطر لج بازی با تصمیم های توصیه ای او در چند مسابقه حساس داماش اصلا تعویضی انجام نداد.حضور در پرسپولیس و استقلال، عموما مدیران را به مصاحبه علاقه مند می کند. برای مثال می توان به بهرام افشارزاده اشاره کرد که پیش از ورود به جمع آبی ها مدیر آرامی بود اما از زمان حضور در استقلال بدون استثنا هر روز یک مصاحبه جدید انجام داد. مصاحبه و جنجالسازی در هیچ زمانی توسط عابدینی ترک نشده است. او مدیری نیست که آرامش را به پرسپولیس برگرداند. بلکه مدیری ست که با حضورش می تواند اوضاع این تیم را جنجالی تر کند. او در این سال ها دغدغه های زیادی در ارتباط با فدراسیون فوتبال داشته و بارها مصاحبه های مختلفی علیه افراد مختلف انجام داده و آرامش را از داماش گرفته است.
امیر عابدینی، مشغله های دیگری به جز فوتبال نیز دارد و طبیعی ست که همه بازی های روز فوتبال ایران را دنبال نکند. همین موضوع مشکل تیم بستن را برای او خواهد ساخت. از یاد نبریم او در اولین سال رسیدن تیم اول شهر رشت به شرکت داماش، چه مبلغی در اختیار داشت و با آن مبلغ، چه بازیکنان معمولی و متوسطی خرید! 


مهندس عابدینی، دیگر انرژی روزهای جوانی را نیز ندارد و نمی تواند وقت زیادی برای تیم صرف کند. این مدیر در بسیاری از هفته های این سال ها کنار داماش نبوده و تیم را به حال خودش رها کرده تا به کارهای دیگری بپردازد. او مدیری نیست که دائم در کنار تیمش باشد و به اوضاع سروسامان ببخشد.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-13 13:52:27
نظر دهید
۱ نظر
شهروند
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
شما خودت اسمتو بنویس تا بدونیم کی هستی چند سالته چه سابقه ای داری کجارو آباد کردی ؟؟!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر