فهرست
هر سه کاپیتان تراکتورسازی جدا می‌شوند؟
هر سه کاپیتان تراکتورسازی جدا می‌شوند؟

هر سه کاپیتان تراکتورسازی جدا می‌شوند؟

آی اسپورت - تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات کاملا متحول خواهد شد. بعد از اضافه شدن چند بازیکن سرباز به لیست تراکتوری‌ها برای فصل آینده، آن‌ها قصد تغییرات گسترده در ترکیب تیم را دارند. در صورت ماندن تونی جدایی حبیب گردانی قطعی به نظر می‌رسد و مهدی کیانی هم که زمزمه جدایی او شنیده می‌شد، بیش از پیش به در خروجی باشگاه نزدیک شده است. محمد ایرانپوریان هم با ذوب آهن و پرسپولیس وارد مذاکره شده و به زودی با یکی از این دو تیم قرارداد می‌بندد. ایرانپوریان قبل از صادر شدن مجوز بازی حمودی هم قصد جدایی داشت و با اضافه شدن حمودی به ترکیب تراکتوری‌ها، جدی‌تر از قبل دنبال تیم جدیدی می‌گردد. ایرانپوریان دوست ندارد فصل آینده نیمکت نشین حمودی باشد.
با رفتن هر سه کاپیتان اصلی تراکتورسازی، همانطور که قبلا نوشته بودیم احتمالا آندرانیک تیموریان بازوبند کاپیتان تراکتورسازی را می‌بندد. آندو فعلا قصد ماندن در تراکتورسازی را دارد.
کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2015-06-13 13:14:49
نظر دهید

۶ نظر
علی رضـــا
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۴
تیم بدون وزنه.. یک استقلالی کاپیتان تراکتور..
-
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۱
مگه مجبورین الکی شایعه درست کنین؟ ایرانپوریان که گفته اولویتم با تراکتور سازیه..واقعا برا اینکه سایت فعالی داشته باشین ضربه میزنین به تیم ها
عشقیم،تراختور...
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۳
گردانی باخیانتش بمردم آذربایجان وکیانی هم بامصاحبهای حاشیه ساز وبازیهای شرم آور،بنظر هواداران بایدکنارگذاشته شوندواین مواردراقبلا خیل عظیم هواداران،روشن کرده اند! پیشنهادمیکنیم طبق درخواست قبلی سپاهان هردوبازیکن به سپاهان تشریف ببرندکه بنف آنهاهم بازی کردند.واماایرانپوریان تازگیها باپیشنهادهای سایرتیمهاهوائی شده وخودش میرود،هرچندکه درلیست تونی هست.بااینحال اگرهم نرود،بااین مصاحبه ها وادا واطوارهایش باید برود!
مشتاق آمدن کاپیتان آندوهستیم...............
تی تی
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵
هر کجا میرن ، موفق باشن ، هوادارا به تونی اعتماد دارن ، انشاالله تونی تیمو جمع و جور میکنه .
cr7
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۳۸
یاشاسن تراختورچلاری
تی تی
دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۴۹
وای بر عباسی خائن که اینگونه بومیان تراختور رو تخریب کرد........مدیر بیلیاقت همینه دیگه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر