فهرست
پایان عصر عابربانک: هدایتی دیگر به پرسپولیس کمک نمی‌کند
پایان عصر عابربانک: هدایتی دیگر به پرسپولیس کمک نمی‌کند

پایان عصر عابربانک: هدایتی دیگر به پرسپولیس کمک نمی‌کند

آی اسپورت - سخت می‌توان گفت انصراف هدایتی از کمک مالی به پرسپولیس، به نفع این باشگاه است یا به ضرر آن. در هر صورت، عابر بانک پرسپولیسی‌ها امروز رسما اعلام کرد دیگر در فوتبال سرمایه‌گذاری نمی‌کند و جای آن به کارهای عام المنفعه می‌پردازد.
هدایتی این تصمیم را با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد. او این پیام را زیر ویدئوی کوتاهی از فیلم «مارمولک» ساخته کمال تبریزی گذاشته بود: «در کوى نیک نامان ما را گذر نباشد گر تو نمى پسندى تغییر ده قضا راما به عشق شما هـواداران پرسپولیس وارد عرصه مزایده واگذارى پرسپولیس شده و به تکلیف خود عمل کرده ایم که نتیجه را هـمه شما دوستان میدانید.در حال حاضر هـم قصد نداریم تحت نام اسپانسر و یا .....وارد عرصه فوتبال شویم . امیدواریم دولت محترم تدبیر و امید با برنامه ریزى درست تیم محبوب ما را حمایت وپشتیبانى کند و موجب شادى ونشاط جوانان این مرز وبوم شود.و حتمأ با عدم واگذارى سرخ و آبى هـا نیازى به حضور و خدمات ما نیست.و ما نیز ترجیح میدهـیم مبلغ ١٠ تا ١٢ میلیارد تومان هـزینه معمول در سال که در ورزش کشور به ویژه فوتبال خدمت میشد از این پس در خصوص پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج به دانشجویان عزیز و فرزندان ایثار گر دفاع مقدس ،ابتدا در سطح شهـر تهـران و در مرحله بعد با گسترش و افزایش منابع مالى در استان تهـران و سپس در سطح کشور عزیزم ایران انجام وظیفه میکنیم ،به زودى اطلاع رسانى بیشتر خواهد شد.این روزهـا آدم هـا هـمه چیز را هـمینجور آماده از مغازه میخرند اما چون مغازه اى نیست که دوست معامله کند آدمهـا مانده اند بى دوست ،تو اگر دوست میخواهـى مرا اهلى کن پرسیداهـلى کردن یعنى چه؟گفت:یعنى ایجاد علاقه کردن و این چیزى ایست که این روزهـا پاک فراموش شده پرسید راهـش چیست گفت:باید صبور باشى،خیلى صبور. یا على»
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-13 13:30:42
نظر دهید
۱ نظر
محمد آقا
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۰
خدا وکیلی این یک میلیارد و خورده ای که دادی برای خرید بلیط بازی، آخرشم هیچ و پوچ شد رفت پی کارش، اگه میدادی چهارتا سرطانی رو خوب میکردی، چهارتا گرسنه رو سیر میکردی بهتر نبود؟ البته میدونم که اونکارم میکنی، ولی ای کاش همون پولم هدر نمی دادی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر