فهرست
چرا بازگشت رحمتی به نفع استقلال است: ثبات و شخصیت
چرا بازگشت رحمتی به نفع استقلال است: ثبات و شخصیت

چرا بازگشت رحمتی به نفع استقلال است: ثبات و شخصیت

آی اسپورت - 4 عنوان قهرمانی، ثبت بهترین خط دفاع تاریخ لیگ برتر در لیگ دوازدهم، کسب عنوان بیشترین کلین شیت در سپاهان و استقلال و داشتن ششمین خط دفاع برتر لیگ در پیکان سقوط کرده، اتفاقی نیست. حضور رحمتی در همه هر تیمی، به آن ثبات و اطمینان می‌دهد. چرا با بازگشت رحمتی می‌توان به موفقیت استقلال در فصل آینده امیدوار بود؟
1- ثبات: استقلال این فصل بدون رحمتی، در 30 بازی 34 گل خورد. در حالی که رحمتی در 6 فصل اخیر هیچوقت میانگین بیش از یک گل خورده در هر بازی را نداشته است. رحمتی این فصل در پیکان هم با 29 گل خورده در 30 بازی آمار خوبی ثبت کرد اما خط حمله ضعیف این باشگاه باعث سقوط آن‌ها شد.
2- نداشتن فشار بازی‌های ملی: عدم دعوت رحمتی به تیم ملی شاید برای او ناراحت کننده باشد اما مسلما به نفع تیم باشگاهی‌اش خواهد بود. تیم ملی فصل آینده در مقاطع مختلف به اردوها می‌رود و بازی‌های رسمی و دوستانه برگزار می‌کند. نبود رحمتی در تیم ملی، باعث حفظ آمادگی او در بازی‌های باشگاهی خواهد شد.
3- بازیکن بزرگ: حدایی امیرحسین صادقی از استقلال محتمل به نظر می‌رسد و وحید طالب‌لو هم با ورود رحمتی از این باشگاه جدا می‌شود. حضور رحمتی در استقلال، خطر نبود بازیکن باتجربه و به حاشیه رفتن تیم را کمتر می‌کند. رحمتی اولین بار یک دهه قبل پیراهن این تیم را پوشید و مدیریت حاشیه‌های استقلال را خوب می‌داند.
4- بدون ریسک: زمانی که شهاب گردان به پرسپولیس پیوست، ستاره ذوب آهن بود اما یکی دو اشتباه در سه هفته ابتدایی لیگ برتر او را نابود کرد. بیرانوند به عنوان گزینه دوم استقلال بعد از رحمتی نشان داده دروازه‌بان توانایی است اما حاشیه‌های استقلال خیلی زود می‌تواند او را هم به سرنوشت گردان دچار کند. رحمتی برای استقلالی‌ها یک گزینه امتحان پس داده است و کمتر کسی نسبت به موفقیت دوباره او در استقلال شک دارد.
کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-13 14:45:15
نظر دهید

۱ نظر
مهیار استقلالی
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۰۶
سید برگرد به تیمت ما منتظرتیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر