فهرست
کی روش : من آدم باشهامتی هستم / برنده بزرگ بازی امروز شهر کرج بود
کی روش : من آدم باشهامتی هستم / برنده بزرگ بازی امروز شهر کرج بود

کی روش : من آدم باشهامتی هستم / برنده بزرگ بازی امروز شهر کرج بود

آی اسپورت -کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه با خبرنگاران بازیکنان ج.ان تیم ملی را تحسین کرد :

بازی در کرج ؟

بدون شک برنده بزرگ بازی امشب شهر کرج بود. نه تنها مسئولان فوتبال کرج بسیار همکاری کردند تا بازی خوب برگزار شود، بلکه قدردانی ویژه‌ای از هواداران فوتبال در کرج دارم بویژه کودکانی که به ورزشگاه آمده بودند.امیدوارم وقتی در تهران هم بازی می‌کنیم هواداران همین طور از تیم ملی حمایت کنند. بسیار خرسندم که تیم ملی امشب توانست با برد خوبی که به دست آورد، پاسخ خوبی به هواداران بدهد.

ایا از نمایش تیم ملی راضی بودید ؟

شما فردی هستید با خواسته‌های بسیار زیاد. اگر شما در نظر داشته باشید که این بازیکنان تنها دو روز تمرین کرده‌اند و اولین تجربه ملی‌شان است، این حرف را نمی‌زدید. مسئله بسیار مهم این است که باید یادآوری کنم که ما برابر تیم بسیار خوبی بازی کردیم. کویت دقیقا همان تیمی است که در خانه‌اش با ما مساوی کرده بود. بعضی از بازیکنان ما هم که تجربه نداشتند، کمی در ابتدای بازی عصبی بودند. قدم به قدم توانستیم بازی را کامل در دست بگیریم. البته به نظر شما احترام می‌گذارم اما می‌گویم که ما برد خوبی به دست آوردیم.

بازیکنان جدید ؟

این بازی همان طور که می‌دانید سه امتیاز داشت. ما بازی‌های مقدماتی را با 16 امتیاز پشت سر گذاشتیم. بازی رسمی انجام دادیم که در رنکینگ فیفا تاثیر دارد. این بازی فرصت خوبی برای بازیکنانی بود که تجربه بین‌المللی به دست بیاورند. در دو سال و نیمی که در ایران هستم، در هر بازی اگر یک بازیکن مصدوم بود تمام کشور ناراحت بودند که چرا آن بازیکن را در اختیار نداریم. اما امروز یک تیم کاملا جدید به میدان رفت. این یعنی اینکه یکی از برنامه‌های ما این است که بازیکنان جدیدی را امتحان کنیم.

جای خالی نکونام  ؟

ما چهارشنبه بازی تدارکاتی برابر گینه داریم. آیا انتظار داشتید که دو روز مانده به آن بازی جواد را به بازی می‌گرفتم؟ این بازی برای امثال رضا حقیقی فرصت خوبی بود که خود را نشان دهند. همچنین حاج صفی، صادقیان و یعقوب کریمی. می‌خواهم بگویم که استفاده از چنین بازیکنان جوانی در یک بازی رسمی شهامت می‌خواهد اما من این کار را می‌کنم چون شهامت دارم و باز هم تکرار می‌کنم که رضا حقیقی به عنوان یک بازیکن جوان کیفیت بسیار خوبی از خود نشان داد و می‌تواند در آینده به بازیکن بسیار خوبی تبدیل شود.

اضافه شدن یا نشدن یک دستیار ایرانی به کادر فنی تیم ملی ؟

فدراسیون هیچ اصراری برای اضافه شدن دستیار ایرانی ندارد. من دستیارانم را بنا بر دو معیار انتخاب می‌کنم. همچنین آن فرد باید اعتماد من را داشته باشد. در کادر من دکتر شهاب، دکتر خانلری، مارکار آقاجانیان و امید نمازی را داشتیم که تا جایی که می‌دانم این‌ها ایرانی هستند. اما مطلبی را باید بگویم که من خودم کادرم را انتخاب می‌کنم.

     
آی اسپورت
2014-03-03 20:18:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر