فهرست

حقیقی : من نباید مقابل گینه بازی کنم

آی اسپورت - رضا حقیقی پس از پیروزی 3 بر 2 ایران مقابل کویت گفت: بازی بسیار خوبی ارائه کردیم. با توجه به اینکه صعود تیم ملی به جام ملت‌های آسیا قطعی شده بود کی‌روش با تفکر بها دادن به بازیکنان جوان، بازیکنان را به اردو دعوت کرد. نتیجه بدی نگرفتیم و در نهایت پیروز شدیم.

به گزارش گل به نقل از فارس ، وی گفت: اگر در بازی امروز کمی ناهماهنگ بودیم به خاطر برگزاری تنها 2- 3 جلسه تمرین بود. فکر می‌کنم کی‌روش از بازی دادن به جوانان ضرر نکرد.من هم  شرایطم خوب بود و آن وضعیتی را که باید داشته باشم ارائه کردم.

وی در مورد دیدار مقابل گینه  گفت : این تیم به دلیل شباهت به تیم  ملی نیجریه انتخاب شده است. برد و باخت در این مسابقه اهمیت ندارد و می‌تواند بازی مقابل گینه ما را برای جام جهانی آماده کند.

حقیقی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند در بازی مقابل گینه در ترکیب قرار می‌گیرد، اینطور جواب داد: در شرایط عادی نباید این اتفاق بیفتد و یک بازیکن در فاصله  48 ساعت دو بازی انجام دهد.

وی در مورد اینکه آیا می‌تواند در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرد، هم گفت : تمام تلاشم را برای رسیدن به تیم ملی می‌کنم و همه هدف من این است.

     
آی اسپورت
2014-03-03 20:15:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر